ГО «Опора» підвела підсумки законодавчої активності Верховної Ради за 4 роки роботи цього скликання.

Серед 15 найбільш продуктивних з точки зору законодавчої роботи нардепів – двоє вінничан: Геннадій Вацак (337 законодавчих ініціатив, серед яких 19% ухвалених Радою) і Лариса Білозір (312 внесених законопроєктів, серед яких 20% ухвалених парламентом). Обидва народних обранці представляють групу «Довіра» та є партнерами громадського об’єднання “Ми-Вінничани”.

Серед 15 найбільш продуктивних з точки зору законодавчої роботи нардепів – двоє вінничан: Геннадій Вацак і Лариса Білозір
Інфографіка “ОПОРА”

«Працював, працюю і надалі працюватиму задля України», – прокоментував дослідження у соціальній мережі Фейсбук Геннадій Вацак.

Загалом, відсоток підтриманих народними депутатами законопроєктів, від внесених Вацаком і Білозір перебуває на рівні, вищому за середній (15%), адже найбільшу підтримку, як правило, отримують законодавчі ініціативи Президента (80%) та Кабміну (34%). 

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Геннадій Вацаак займає посаду секретаря парламентського Комітету з питань транспорту та інфраструктури, Лариса Білозір працює у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

«Опора» також відзначила найбільш недисциплінованих депутатів.

Лідерами за кількістю пропущених голосувань є Степан Івахів (група «За майбутнє») та Вадим Столар (тепер — група «Відновлення України»), які не голосували та/або були відсутніми у 97% випадків. На третьому і четвертому місцях — позафракційний Олександр Дубінський і член групи «За майбутнє» Ігор Палиця — 93% прогулів.

Лідером «За Майбутнє» на Вінниччині є народний депутат України від 13 виборчого округу Петро Юрчишин.

Нагадаємо, за підрахунками «Опори», у 2021-му році авторами чи співавторами найбільшої кількості законодавчих ініціатив серед вінничан стали Геннадій Вацак (179) та Лариса Білозір (141). 41 законопроект ініціювала Ірина Борзова, 32 — Микола Кучер, по 31 разу серед ініціаторів були Олег Мейдич та Анатолій Драбовський. Найменше законопроєктів подали Петро Юрчишин (18) та Максим Пашковський (8).

Найвищий показник результативності мала Лариса Білозір — 14 її проєктів стали законами.

Дещо менше, 12 прийнятих законопроектів, розроблені за співавторства Геннадія Вацака, 6 успішних законопроєктів мала в своєму активі Ірина Борзова, 3 – Микола Кучер, 2 — Анатолій Драбовський, і лише 1 — Петро Юрчишин.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net