Народний депутат України від 16-го виборчого округу (Вінниччина), член депутатської групи «Довіра» Геннадій Вацак прозвітував про роботу у Комітеті Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури у 2023-му році.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Meta. 

За його даними, впродовж року у Комітеті було опрацьовано 204 проєкти законів і постанов, у тому числі 178 проєктів Законів. З них – 20, щодо яких Комітет був визначений як головний. А також 158 проєктів Законів, з приводу яких Комітет мав подати пропозиції та 26 проєктів постанов.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

За цей час було проведено 18 засідань Комітету та 16 засідань підкомітетів і робочих груп, десятки робочих нарад, на яких обговорювалися законодавчі ініціативи, а також забезпечено отримання висновків і пропозицій щодо проєктів актів, узагальнення поправок і пропозицій до них.

Комітет підготував на розгляд Верховної Ради 26 висновків до законопроєктів, з яких Комітет є головний, 32 висновки подано на законопроєкти до профільних комітетів.

«За цими цифрами – титанічна робота та шалений темп. Дякую колегам за плідну співпрацю. Не збавляючи робочого ритму, увійшли в новий рік. Продуктивно та консолідовано!», – написав Геннадій Вацак.

Нагадаємо, за даними порталу «Слово і діло», Геннадій Вацак, спільно з колегою по депутатській групі Ларисою Білозір двічі поспіль – у 2021 і 2022 роках виходив у топ найбільш продуктивних народних депутатів за кількістю поданих та ухвалених законопроєктів.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net