• Допомога за призначенням. Народний депутат Ірина Борзова з спільно громадською організацією «Україна – Шотландія» продовжують допомагати новонародженим, вагітним жінкам, дітям, родинам військових та переселенців.

На Вінниччині жінкам, які очікують малюків та родинам новонароджених бейбі-бокси передали від жителів Шотландії.

«Все необхідне для малюків передаємо майбутнім мамам та батькам новонароджених. Одяг, взуття, підгузки, засоби гігієни, іграшки, косметика, аксесуари для годування та листівки з побажаннями міцного здоров’я і мирного неба від жителів Шотландії – у кожному бейбі-боксі для українських немовлят», – говорить Ірина Борзова.

Окрім того, родини новонароджених за потреби можуть отримати дитячі візочки, дитячий одяг, взуття, харчування, гойдалки, матраци.

«Цю допомогу передаємо родинам з числа ВПО, родинам які опинились у складних життєвих обставинах, жінкам, чиї чоловіки захищають Україну на фронті.

Сьогодні необхідна адресна та конкретна допомога тим, хто її дійсно потребує. Всю допомогу, яку отримуємо від партнерів, передаємо особисто в руки», – зазначає голова громадської організації «Україна – Шотландія» Андрій Харланов.

Щоб отримати бейбі-бокс або допомогу для дітей у Вінницькій області, звертайтесь: borzova@rada.gov.ua чи Громадська організація «Шотландія-Україна».

Бейбі-бокси видають у пологових будинках області, або людина сама може приїхати на склад і забрати допомогу для новонароджених або необхідні речі для дітей.

При отриманні допомоги необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини, довідку ВПО або документ, який підтверджує, що батько є військовослужбовцем.

«З Андрієм Харлановим нам вдалось налагодити міжнародну співпрацю. Щиро дякую кожному жителю Шотландії за підтримку українців», – говорить Ірина Борзова, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net