• Народний депутат України від 16 виборчого округу Геннадій Вацак розповів про виконану у 2022-му році роботу. Про це він написав у соціальній мережі “Фейсбук”.

Зокрема, Геннадій Вацак зазначив, що впродовж року вніс на розгляд парламенту 96 законопроєктів, з яких 53 стали Законами України. За три роки перебування у Верховній Раді він увійшов до десятки лідерів за кількістю законодавчих ініціатив (346 документи).

Окремо парламентар, який представляє у парламенті групу “Довіра”, зупинився на благодійній діяльності під час війни з РФ. Він прозвітував, що за власні кошти придбав та відправив до Києва, Херсонської, Чернігівської, Миколаївської, Харківської, Донецької та Луганської областей 150 тон гуманітарного вантажу, допомогу отримували й біженці та переселенці на території Вінницької області.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

За його підтримки ЗСУ та підрозділи територіальної оборони отримали 7 автомобілів, 12 тепловізорів, 2 коптери, 8 біноклів, 40 бронежилетів, комплекти зимової військової форми на суму 500 тис. грн, 500 тон паливно-мастильних матеріалів. Крім того, Г. Вацак виділив кошти та будівельні матеріали на облаштування 42 км фортифікаційних споруд на кордоні з Придністров’ям.

Геннадій Вацак наголосив, що всю депутатську зарплату з початку каденції спрямовував винятково на надання метріальної допомоги громадянам.

Також він підкреслив, що впродовж 2022-го року, незважаючи на війну, збудував проспект Перемоги у Могилеві-Подільському. Реконструкцію вулиці Стависької, яку перейменували у проспект Перемоги, розпочали влітку цього року. У ході ремонтних робіт було покладено 2 тис. тонн нового асфальтового покриття. Вулиця розширена на декілька метрів, а на Вокзальній, встановлено острівці безпеки з ліхтарною лінією. Також було облаштовано тротуари протяжністю 600 метрів, де укладено 6,5 тисяч квадратних метрів нової плитки та 21000 дорожніх бордюрів.

Нагадаємо, Геннадій Вацак, який йшов на вибори у статусі самовисуванця, виграв у 2019-му році перегони у 16 виборчому окрузі. Його підтримали 32,65% (20 557 осіб). Найближчі конкуренти здобули 25,4% і 15,56% голосів виборців.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net