Місцева політична сила “Партія Вінничан” підвела проміжні підсумки довиборів у Верховну Раду на 50 та 87 виборчому окрузі.

На думку “вінничан”, низька явка на вчорашніх виборах – це показник зростання зневіри до політиків і партій.

“Перший і головний висновок – подальше збільшення зневіри українців в політиках, партіях, владі та опозиції. Зростає зневіра й у власну спроможність змінити щось в нашій країні: мій голос ні на що не впливає, за мене вже все вирішене”, – йдеться на офіійній сторінці місцевої партії в соціальній мережі.

Явка у окрузі № 50 зафіксована на рівні 20,99%, а в 87-му на рівні 35,05%

В “Партії Вінничан” переконані, що на низьку явку вплинули також і карантинні обмеження.

“Вінничани” звернули увагу на зафіксовані порушення та традиційний підкуп виборців, у зв’язку з чим владу знову обрала меншість.

“Самими організованими шеренгами на виборчі дільниці знову йшли “гарантовані виборці”. Знову працювали сумнозвісні “мережі”, фіксувались порушення. А владу знову обрала меншість.
Всього 10% голосів від кількості всіх виборців округу визначили власного представника у Верховній Раді.
Політики навперебій дивуються та звинувачують виборців у пасивності та голосуванні “не так як треба”.
Але саме політична система України та її основні гравці довели до зневіри український народ.
Влада меншості вигідна політикам, вигідна олігархічним партіям, але не вигідна українцям і нашим громадам”, – переконані в “Партії Вінничан”.

Шановні вінничани! У нас з вами є час для змін, для переосмислення власного ставлення до виборів і політики, до ефективності влади і конструктивної діяльності опозиції.

Прийшов час робити висновки і спільної праці над системними змінами в нашому місті, області та всій країні!

Приєднуйтесь! Ми продовжуємо формувати нашу команду однодумців по кожному ОТГ Вінницької області, – закликали вінничан в місцевій політичній партії.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net