​​9 квітня у Вінницькій області відбулась зустріч голови ОДА з народним депутатом від “Слуги народу” Юлією Овчинниковою.

Уродженка Донецька, вчена, кандидат наук, після агресії на Сході переїхала з Донецька у Вінницю і виконувала обов’язки декана біологічного факультету ДонНУ.

На зустрічі очільник обласної адміністрації заявив про необхідність забезпечити населення області питною водою за стандартами якості.

Це завдання отримав новий керівник басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг – Ілля Мар’янович Дяконович, якого призначили на цю посаду 1 квітня.

Вінницька ОДА інформує про Іллю Дяконовича таким чином. Дослівна цитата:

“До цього він працював помічником-консультантом з питань екології, природокористування та сталого розвитку на громадських засадах у Верховній Раді України”.

В апараті Верховної Ради немає такої посади як помічник-консультант з питань екології. Там є лише помічники-консультанти народних депутатів.

Пошук по аналітичним системам підтвердив нашу здогадку.

Як вказують офіційні джерела, Ілля Дяконович працював помічником-консультантом народного депутата Юлії Овчинникової, про що сором’язливо промовчав офіційний сайт Вінницької ОДА.

До речі, сама Юлія Овчинникова про цю подію завбачливо ніде не повідомляє.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

1 коментар

  1. Не робіть з мухи слона, Дяконович довгий час працював на посаді заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, потім – начальником управління в Департаменті агропромислового розвитку, тому який не який досвід у справі державного управління природними ресурсами має… Помічник-консультант народного депутата – це, я так розумію, останнє місце його роботи… Колись журналісти хронологію просування керівних осіб тримали в голові, а не в гуглі… Тому й “сенсацій” було схожих менше…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here