«Наш край» оголосив себе володарем Всесвіту? Насправді, плани скромніші – всього лише пройти до Вінницької обласної ради. Такий «прогноз» за методом «пальцем у стелю» зробила віртуальна контора «Соціологічний центр «Громадська думка», який існує винятково у Фейсбуці,- пише телеграм-канал “Політарена”.

Згадана “контора” розробилася циклом соціологічних «досліджень» по всім областям України, у яких щосили намагається довести, що покійне дітище співробітника Адміністрації Петра Порошенка Ковальчука «Наш край» начебто долає 5% виборчий бар’єр в усіх областях.

Оцінити шедеври можна тут (https://www.facebook.com/gromadska.dumka/).

Запустили на рекламу цю “соціологію” і в Google-рекламу. Такий банер можна сьогодні побачити на низці вінницьких сайтів, наприклад в стрічці новин агрегатора Укрнет.

У тому числі, в Івано-Франківській області, де Партія регіонів й у кращі свої часи не брала 5%. Аж раптом неприродній витвір «регіоналів» у вигляді «Нашого краю» отримує сенсаційну підтримку.

Але гаразд про фейкову контору та її фантазії.

У випадку з Вінниччиною нас цікавить інше. «Наш край» десь здобув гроші на рекламу.

А, отже, збирається балотуватися й у нашій області, малюючи собі віртуальні відсотки.

Тому саме час поговорити – що таке є «Наш край», і чому висуванців від нього слід гнати гнилими помідорами.

«Край» – один з уламків «Партії регіонів», куди у 2015-му побігли усі ті, хто злякався пристати до відверто сепаратистського «Оппоблоку», але хотів понад усе зберегти власні депутатські мандати. Адміністрація Порошенка (Ковальчук), яка інколи з тактичних міркувань загравала з «регіоналами» дала їм таку можливість. На Вінниччині до обласної ради балотувалися, наприклад, депутати від «Партії регіонів» Сергій Смотрич та Світлана Сулімова, Олена Верлан-Кульженко, яка пізніше перебігла до «БПП», лідер козятинських «регіоналів» Гвелесіані та інші широко відомі у вузьких колах особи.

Тоді, коли у «регіоналів» ще залишалися якісь гроші та розгалужена і пригодована «мережа», «Нашому краю» не вдалося пройти хоч кудись, адже спогади про «подвиги» прихильників Віктора Федоровича були ще свіжими.

І тепер – за 5 років по тому – «крайовики» чомусь піднімають голову. Чому? А тому, що ОПЗЖ при всій його токсичності на Вінниччині просто не світить нічого. А агенти впливу у такому знаковому регіоні, як Вінницька область, декому дуже потрібні.

Тому й розпочинається операція під кодовою назвою «Камуфляж», щоб під маскою поміркованої та конструктивної партії провести до місцевих рад «регіоналів», серед яких, як ми знаємо, «колишніх» не буває.

Так, вони будуть розповідати гарні речі. Влаштовувати для «електорату» яскраві дійства (гроші у них на замовну соціологію є). Розносити «гречку» та конверти з грошима. По-іншому вони працювати не вміють.

А вірити цій фейковій соціології, чи ні, голосувати за цю партію, чи ні – справа ваша.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net