• Мешканці Вінницької області толерантно відносяться до тих, хто після початку війни виїхали на захід України та закордон (74% позитивно, нормально та нейтрально, 21% – негативно).

Негативне сприйняття вимушених переселенців до Вінницької області лише у 4% опитаних, а у 78% позитивно та нормально ставляться до них, і близько 15% нейтрально.

Такі дані зафіксувало опитування громадської думки, проведене на Вінниччині компанією “Socis”з 14 липня по 18 серпня 2022 року.

Водночас, переважна більшість респондентів схилилися до думки, що дорослим чоловікам слід заборонити виїзд за межі України під час війни.

Так, рішення про заборону  повністю підтримують 42,2% вінничан і 21,1% скоріше підтримують, 14,1% скоріше не підтримують таке рішення, і лише 15,7% не підтримують взагалі.

Також 40,2% опитаних підтримують повністю, або скоріше підтримують легалізацію вогнепальної зброї для цивільного населення, категорично проти – 35,8%, скоріше не підтримують 16,8%, а 7,3% відмовилися від відповіді

Вивчення громадської думки було проведено Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс» на рівні Вінницької області

Загалом було опитано 8 000 респондентів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення області віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та поділ області на 8 виборчих округів проживання.

Статистична похибка дослідження: +/– 1,2%.

Метод дослідження: телефонне інтерв’ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net