Вінницьку обласну раду намагаються усунути від контролю за бюджетними процесами в області!

Допис голови Вінницької облради Вячеслава Соколового в соціальній мережі з такою назвою і з двома знаками оклику виглядає як “крик душі” і демонструє риторику безпорадності.

Хоча, за задумом, мав би продемонструвати потужні позиції домінуючої політичної команди на Вінниччині. І проблема тут не тільки в подачі інформації, а й у загальній диспозиції.

Напередодні йде спроба інформаційного розгону розгромних політичних рейтингів, а по факту вся обласна рада, з досвідченим колишнім прокурором області та ручною монобільшістю програє елементарну апаратну схему молодому губернатору від “Слуги народу».

Читати:Соціологія по-вінницьки. «Чудеса, да и только»

Якщо взяти до уваги той факт, що основна і головна функція облради – розподіл обласного бюджету (який після децентралізації невпинно скорочується), то усунення представницького органу влади від бюджетних процесів виглядає дещо кумедно.

Читати: Збільшення штату Вінницької облради обійдеться платникам податків у 17 мільйонів гривень на рік

А в світлі рекордного розширення штату працівників виконавчого апарату облради і збільшення витрат на утримання чиновницького апарату ради на рекордні 17 мільйонів (при дефіциті облбюджету і невпинному скороченні бюджету) і поготів.

А якщо все це помножити на відсутність будь-яких значимих результатів роботи облради за рік після місцевих виборів, то все потихеньку стає на свої місця.

Підписуйтесь на наш  Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net