Народний депутат України Геннадій Вацак повідомив про співпрацю з Мінінфраструктури у справі розбудови інфраструктури та облаштуванні пунктів пропуску на кордоні з Молдовою.

Обговорення цих та інших питань відбулося під час візиту до міста над Дністром заступника міністра Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергія Деркача.

Народний обранець і урядовець зустрілися з представниками Вінницької митниці та  Могилів-Подільського прикордонного загону

Народний обранець і урядовець зустрілися з представниками Вінницької митниці та Могилів-Подільського прикордонного загону, визначивши з ними конкретні кроки щодо реалізації плану заходів з облаштування пунктів пропуску задля досягнення стану якісного облаштування міжнародних та міждержавних пунктів пропуску для автомобільного сполучення.

«Для реалізації плану передбачено модернізацію та технічне переоснащення пунктів пропуску, впровадження новітніх технічних систем митного контролю, зменшення впливу людського фактору на окремі процедури митного контролю, забезпечення належного рівня безпеки, а також забезпечення належної інфраструктури в населених пунктах на під’їздах до пунктів пропуску для автомобільних перевізників», – написав Геннадій Вацак на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Народний депутат повідомив, що на виконання Постанови КМУ від 24 березня 2023 р. № 280 «Деякі питання управління пунктами пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення» забезпечено передачу об’єктів державної власності діючих пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення до сфери управління Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. При цьому Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури буде головним органом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в цьому напрямку.

Геннадій Вацак: Для реалізації плану передбачено модернізацію та технічне переоснащення пунктів пропуску, впровадження новітніх технічних систем митного контролю, зменшення впливу людського фактору на окремі процедури митного контролю, забезпечення належного рівня безпеки, а також забезпечення належної інфраструктури в населених пунктах на під’їздах до пунктів пропуску для автомобільних перевізників

Також обговорювалися питання збереження уже відремонтованих автомобільних доріг та встановлення вагового контролю на М-21, реконструкцію вулиці Стависькоі – проспекту Перемоги, завершення передачі на баланс Укравтодору та завершення ремонту вулиці Івана Франка, Полтавської та Грецької.

Нагадаємо, нещодавно за сприяння Геннадія Вацака було відновлено будівельні роботи мосту Ямпіль-Косеуць через Дністер, що в майбутньому має додатково сполучити Україну з Молдовою. Проєкт дозволить створити транспортний коридор, який суттєво скоротить час поїздки до країн Центральної та Південно-Східної Європи; значно розвантажити пункт пропуску “Могилів-Подільський-Отач”, через який сьогодні курсують усі авто між Україною та Молдовою та суттєво покращити логістику між обома країнами.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net