Видання “Політична Арена Вінниччини” починає цикл публікацій, в яких ми будемо ближче знайомити вінничан з очільниками громад, яких виборці обрали 25 жовтня на місцевих виборах.

Разом з цим ми беремо в моніторинг діяльність кожного очільника громади в області та рішення і діяльність місцевих депутатів новообраних рад Вінницької області. Ми будемо системно висвітлювати їх діяльність. Провали та здобутки, корупційні оборудки, чи сумнівні рішення депутатів тощо.

Наших читачів з усієї області просимо інформувати нас про всі актуальні проблеми ваших громад та роботу місцевої влади.

Наші контакти: politarena.info@gmail.com

Чечельницьку громаду очолила представниця «Батьківщини».

Цікаво, що ця політична сила набрала лише третю за кількість депутатів в селищній раді.

На першому ж місці – партія «Українська стратегія Гройсмана», у неї 9 депутатів.

Щодо обраною головою Світлани Палісіки, то вона не вперше обрана очільницею громади. У 2015 році її обрали на цю посаду. Вона тоді висувалася від ВО «Батьківщина». До 2015 року Світлана Палісіка працювала на різних посадах в галузі освіти Одеської та Вінницької областей.

Про себе і стан справ у селищі Світлана Палісіка висловилася несподівано відверто, але це було до останньої виборчої кампанії:

«Багато виїжджають із Чечельника. Це велика проблема… З одного боку – добре, що у нас немає промислових заводів, тому екологічні чисті. Але з іншого – повне безробіття.

Я сама є прикладом такої сім’ї, в якої чоловік постійно на заробітках в Києві. У нас, мабуть, кожна третя сім’я так живе. Інші їздять на Москву, хтось – за кордон, а у нас – патріотична позиція. Маємо підтримати хоча б свою Україну, нехай заробимо менше, але це наша країна. Із 26 років нашого подружнього життя чоловік на заробітках 16 років».

При цьому Світлана Палісіка задекларувала за минулий рік 306433 грн заробітної плати, їй належить автомобіль «Мазда». Будинок, земельні ділянки та решта – записані на чоловікові.

Щодо складу ради, то у Чечельницькій ОТГ 6 партій подолали 5% рубіж і отримали відповідне представництво:

“Українська стратегія Гройсмана”  -9

“Сила і честь” – 4

“Батьківщина” – 4

ОПЗЖ – 3

“Європейська солідарність”- 3

“Слуга народу” – 3


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net