Як ми і повідомляли, сьогодні з робочим візитом на Вінниччині перебуває голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Візит спікера почався із виступу на обласній сесії. Основні тези свого виступу голова Верховної Ради оприлюднив в соцмережах.

“Розпочав робочу поїздку до Вінницької області з виступу у місцевій облраді. Депутати першими чують проблеми людей, тому ми маємо на центральному і на місцевому рівнях влади спільно шукати шляхи їх вирішення. Щоб подолати труднощі, які постали перед нашою державою, має бути конструктивний діалог.

Прийшовши до влади в нас були різні програми та позиції, але зараз маємо спільну відповідальність – докласти максимум зусиль для підвищення рівня добробуту наших громадян. І влада на місцях відіграє дуже важливу роль у цьому питанні, адже завдяки децентралізації отримує нові повноваження, і більше можливостей.

Українці не ділять владу на більшість та меншість, на регіони та центр, – вони чекають результату. А це означає, що ми повинні працювати разом, щоб не втратити довіру громадян, та довести, що працюємо задля них. Лише з довірою людей ми зможемо побудувати ефективну країну та побороти будь-які виклики”!

З спікером до Вінниці приїхав і десант нардепів: Арістович, Борзова, Драбовський та Радуцький.

З них одразу троє нардепи від “Слуги народу” обрані на Вінниччині і є доволі нечастими гостями на своїх округах.

Далі Дмитро Разумков оглянув аеропорт “Вінниця”, наразі знаходиться на підприємтсві «ГРІН КУЛ» UBC Group.

В режимі онлайн, візит Дмитра Разумкова транслюється на офіціній сторінці міського голови Вінниці Сергія Моргунова.

В планах спікера відвідати завод з виробництва паркетної дошки ТОВ “Барлінек Інвест” і ознайомитись з діяльністю ситуаційного центру комунального підприємства «Муніципальна варта».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net