Інфографіка - сайт "20 хвилин"

Вчора парламент призначив голову фракції “Голос” Олександру Устінову головою тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу отримання та використання озброєння, наданого Україні міжнародними партнерами під час воєнного стану.

До завдань комісії входить підготовка та подання на розгляд ВР законодавчих ініціатив щодо створення моделі парламентського контролю над використанням міжнародної матеріально-технічної допомоги, зокрема озброєння, наданого союзниками Україні для боротьби проти воєнної агресії Російської Федерації.

ТСК також має збирати та аналізувати інформацію для проведення парламентських слухань щодо випадків неналежного чи нецільового транспортування, розподілу чи використання міжнародної допомоги.

Нагадаємо, Олександр Устінова уродженка міста Вінниця. На останніх місцевих виборах балотувалась на посаду мера Вінниці у статусі народного депутата.

Під час виборчої кампанії активно критикувала міського голову Сергія Моргунова та Володимира Гройсмана. 

Отримала результат 3,35 % (3 112 голосів), поступившись кандидату від ОПЗЖ боксеру Вячеславу Узелкову, Сергію Борзову, Сергію Кудлаєнку, та Сергію Моргунову.

Перед початком широкомасштабної агресії рф, парламентарка повідомляла, що тимчасово виїхала до США у зв’язку з рішенням народжувати дитину в цій країні.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net