В минулому році в Україні відбулись місцеві вибори. На них обирали міських голів, голів ОТГ, депутатів селищних, міських, районних та обласних рад.

У Вінницькій області на останніх виборах найкращий результат продемонструвала локальна політична сила, яка висувала кандидатів на голів ОТГ та у місцеві ради всіх рівнів переважно на Вінниччині – “Українська стратегія Гройсмана”.

Партія колишнього міського голови Вінниці та експрем’єра Володимира Гройсмана отримала більшість в міській та обласній раді, більше 20 голів ОТГ, мера обласного центру та голову обласної ради.

Сьогодні де-факто партія Гройсмана це і є місцева влада у Вінницькій області.

Але влада це не лише повноваження та привілеї, а й відповідальність за розвиток та ситуацію на конкретній території.

Як на Вінниччині оцінюють результати діяльності місцевої влади після виборів 2020 року?

Наше видання провело опитування: як змінилась ситуація у Вінницькій області після останніх місцевих виборів.

50% вінничан вважає, що після місцевих виборів нічого не змінилось;
32% вінничан вважає, що стало гірше;
12% вінничан переконані, що стало значно краще;
6% вінничан жалкуть про свій вибір.

На тлі тотального розчарування результатами місцевих виборів, у Вінниці може сформуватись чіткий запит на потужний опозиційний рух.

Опозицію може утворити об’єднання політиків/партій навколо ідеї якісних та реальних змін у Вінниці і області, з одночасною зміною місцевої влади та формуванням нового регіонального класу фахових та сучасних менеджерів і управлінців.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Інфографіка сайт “Вежа”

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net