Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) оприлюднив результати всеукраїнського опитування громадської думки за 15-18 жовтня 2021 року.

Більшість респондентів – 61,7% – вважають, що справи в Україні рухаються у неправильному напрямку. Про правильний напрямок говорять 22,7%.

56,9% респондентів вірять, що Володимир Зеленський та його бізнес-партнери володіють офшорними рахунками за кордоном, а Ігор Коломойський нібито виводив кошти з ПриватБанку, в тому числі через «95 квартал».

Відставку Дмитра Разумкова підтримують лише 8% українців.

Також соціологи запитали про ставлення українці до так званого Вагнергейту.

Найбільше респондентів (39,5%) покладають відповідальність на передачу (злив) інформації з боку вищого політичного керівництва України. Ще 19,7% вважають, що це відбувалося через брак професіоналізму і помилки вищого політичного керівництва України

Можна припускати про певне вичерпання потенціалу рішень РНБО (з точки зору утримання підтримки), і водночас негативний вплив окремих політичних подій («Вагнергейт», Pandora Papers, відставка Д. Разумкова) разом з економічними питаннями (обговорення комунальних тарифів), – коментує результати опитування Антон Грушецький.

При цьому, з травня зросла підтримка Д. Разумкова (хоча доцільно враховувати, що наразі була прикута достатня медійна увага до Д. Разумкова, що могло сприяти росту рейтингу, а надалі важливим є питання його медійної присутності). Підтримка П. Порошенка, Ю. Тимошенко, Ю. Бойка знаходиться на приблизно однаковому рівні, а підтримка І. Смешка дещо знизилася, – підкреслив експерт.

Щодо динаміки рейтингів. Найбільше впав рейтинг Володимира Зеленського -8%. Дещо підріс рейтинг Юлії Тимошенко і Дмитра Разумкова +2%. Володимир Гройсман перемістився на восьме місце.

Зеленський – 24.7%

Порошенко – 15.6%

Тимошенко – 12.2%

Бойко – 9.4%

Смешко – 7.8%

Разумков -7.1%

Мураєв – 6.2%

Гройсман – 5.3%

Ляшко – 5.1%

Медведчук – 2.9%

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Головне фото: Великий Київ

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net