Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій за підсумками наради з оцінки ринку в рамках пілотного проекту концесії пасажирських вокзалів.

Одночасно з вінницьким вокзалом в концесію планують передати центральний вокзал в Києві. Незабаром буде оголошено відповідний конкурс.

Також почнеться підготовка до концесії вокзалів у Львові і Одесі.

“Тестування інтересу міжнародних і локальних інвесторів у відповідності з різними сценаріями угруповання транзакції пілотних вокзалів важливо для прийняття подальших рішень по наступних кроків проекту, зокрема написання концептуальної записки і ТЕО.
Міністерство інфраструктури очікує плідної співпраці з інвесторами, які зацікавлені в розвитку сучасної залізничної інфраструктури та реалізації перспективних проектів державно-приватного партнерства в Україні”, – розповів Криклій.

За словами міністра, за підсумками заходу Мінінфраструктури підтримало подальші дії по концесії залізничних вокзалів і необхідність угруповання відповідних об’єктів.

“Ми очікуємо великих міжнародних гравців, які мають відповідний досвід з управління вокзалами та готові інвестувати. Так само як і локальних інвесторів.
Переваги отримають всі стейкхолдери: держава і місцеві органи влади – додаткові робочі місця і податки, концесійні платежі; “Укрзалізниця” – зменшення збитків, оновлення і розвиток інфраструктури; інвестор – прибуток; споживачі – якісно нове публічний простір, а також нові послуги і додатковий комфорт “, – заявив міністр інфраструктури.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net