Нещодавно ми писали про сумнівні результати щорічних рейтингів комфортних міст України.

Сьогодні ми отримали дуже показове підтвердження наших роздумів.

У вересні нашу улюблену Вінницю вкотре було визнано найкомфортнішим містом України. Це результати сьомого муніципального дослідження. Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

Сьогодні власний рейтинг найкомфортніших міст України опублікував журнал “Фокус”, в ньому Вінниця посіла четверте місце. Перше місце у Тернополя, далі йдуть Івано-Франківськ і Хмельницький.

“Місцеві жителі не завжди задоволені нововведеннями. З 1 червня в місті підвищили вартість оплати проїзду в комунальному транспорті до 8 грн, у приватних маршрутках — до 10-12 грн. Також в маршрутках скасували оплату готівкою і зобов’язали встановити в них термінали для оплати картами. Обурені як містяни, так і власники автобусів. Перші — подорожчанням проїзду без підвищення якості та безпеки послуг, другі — тим, що в тісних салонах ніде встановлювати термінали”, – пише “Фокус”.

І з цим важко не погодитись. Згідно з нашими опитуваннями, майже 90% вінничан були проти підвищення вартості проїзду у Вінниці.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Ілюстрація журнал “Фокус”

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net