Гройсман продовжує псувати “політичну екологію” Вінниччини

Колишній мер Вінниці та його технологи остаточно занурились в брудні виборчі технології.

При чому “технології” ці настільки архаїчні й примітивні, що тепер з них сміються не лише столичні експерти і політики, а й виборці з колишніх райцентрів Вінниччини.

Першу частину високих технологій “Української стратегії Гройсмана” ми вже детально описували раніше.

Якщо коротко. Агітатори Гройсмана, під керівництвом депутата райради від “Української стратегії”, завалили Липовецьку ОТГ агітаційною “чорнухою” проти кандидата від “Європейської солідарності” на голову Липовецької ОТГ.

І хоча розповсюджували листівки агітатори “Української стратегії”, в листівках анонімні політтехнологи мочать кандидата від “ЄС” і хвалять… ні, не кандидата від “Української стратегії”, а топ-менеджера відомого агрохолдингу – кандидата від “Батьківщини” на голову ОТГ.

Суть “технології”: зіштовхнути двох ключових кандидатів між собою, щоб спокійно скуповувати голоси.

Паралельно з цим, вінницькі анонімні інтернет-сайти Володимира Гройсмана розповсюджували інформацію про те, як поганий менеджер агрохолдингу “мочить” кандидата від Порошенка.


Днями ми почали спостерігати другу частину “високих технологій” вінницької партії колишнього прем’єра.

Таргетованою рекламою в соцмережах та репостами у всіх можливих пабліках з’явилась інформація, що менеджер відомого агрохолдингу роздає гроші за голоси, бо його компанія хоче побудувати в Липовецькій ОТГ отруйний могильник.

Так “технологи” Гройсмана планують налякати виборців Липовецької ОТГ і переконати їх не голосувати за кандидата топ-менеджера агрохолдингу.

Для надання бодай якоїсь достовірності цій “дичині”, інформаційні менеджери Володимира Борисовича підставляють в згадані вище публікації відеоблоги за 2018 рік, із зовсім іншою історією, яка ніяк не пов’язана ні з Липовецькою ОТГ, ні з сьогоднішніми виборами.

Нинішню “чорнуху” сммщики “Української стратегії” супроводжують викривальними коментарями, що це, мовляв, вже кандидат від “Батьківщини” мститься кандидату від Порошенка за попередні “чорнушні” листівки (які насправді вигадали у штабі Гройсмана і розповсюдили агітатори його партії).

Цікаво, чи вірять в ці фантастичні історії хоча б самі штабісти УСГ?

Подібні “технології” були популярними у 2008-2012 роках (за часів Януковича). Коли на мажоритарних округах потрібно було запустити “чорнуху” проти конкурента, чорні технологи розповсюджували чутки-листівки-новини, що опонент планує побудувати в окрузі: смердючий сміттєпереробний завод, або токсичне хімічне виробництво, чи, навіть, полігон для захоронення ядерних відходів, тощо. Вигадувалось таке, на що вистачало хворобливої уяви та стимулюючих препаратів в штабах кандидатів.

Чи дивує нас така містечкова дріб’язковість колишнього мера Вінниці? Ні.

Чи дивують нас брудні й примітивні методи політичних кампаній колишнього прем’єр-міністра? Ні.

Чи дивують нас амбіції колишнього голови ВР від “Блоку Петра Порошенка”? Ні.

Нас дивує лише відсутність сміливості і щирості вінницького політика. А відтак і політичного майбутнього.

Якщо ти вже вирішив, що задля однодневного інформаційного приводу (перемоги в Липовці) можеш собі дозволити мочити фейками відому українську компанію та свідомо наносити шкоду діловій репутації її СЕО, то, напевно, потрібно робити це з відповідною сміливістю і притаманною для таких процесів принциповою позицією.

Від власного імені, чи бодай від власної партії, кандидатів, тощо. А не ховатись за анонімними сайтами, сторінками, пабліками та ботами.

Ви реально сподіваєтесь, що хтось знову повірить у вашу непричетність і в чергову версію про “таємничого замовника”, як це було із сумнівно відомим відеосюжетом на вашому ж “анонімному” сайті під назвою “Вінниця кримінальна”?

Чи варто псувати політичну екологію там, де доведеться добувати свою політичну кар’єру? Напевно ні. Адже з такими методами у велику політику вам ще зарано, а точніше запізно.

Підписатись на Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net