Про резонансні розбірки вищих посадових осіб держави повідомив ексречник СБУ, ексрадник міністра МВС, головний редактор сайту ОРД Станіслав Речинський.

Команда Зе пошла в разнос. В среду на Банковой подрались Баканов и Богдан. Богдан с тех пор на работу не выходит. Причина конфликта – назначение начальника ГСУ СБУ. Богдан хотел Нескоромного. Баканов – Вовка. Богдану выбили зуб. Кроме того, Зе подписал подання Баканова на увольнение двух зампредов. Бухарева и Нескоромного. Дублика не подписал. Баканов – это Коломойский. И он сейчас фактически управляет СБУ. И это плохо, – пише на своїй сторінці в соіціальній мережі Речинський.

Зауважимо, що допис в соціальній мережі з’явився дві годину тому і поки що поширюється на сумнівних інтернет-сайтах. Офіційного підтвердження інформації Речинського, чи аналогічних підтверджень у авторитетних ЗМІ поки що немає.

Зазвичай наше видання не покладається на сумнівні факти, але в цьому випадку в інформації про конфлікт Андрія Богдана та Івана Баканова нас зацікавило прізвище протеже очільника СБУ – Вовк. Очевидно мова йде про вінничанина генерала СБУ Василя Вовка, який вже двічі очолював Головне Слідче Управління СБУ України.

Ми будемо слідкувати за розвитком цих подій і вже надіслали запит Василю Вовку з проханням прокоментувати даний інцедент.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net