25 жовтня в Україні відбулись місцеві вибори. Виборці обирали нових депутатів місцевих рад та міських голів.

У Вінницькій області є 18 міських громад. Кого вінничани обрали міським головою в своїй громаді.

Чинні мери

Мером Вінниці став чинний міський голова Сергій Моргунов. Соратник Володимира Гройсмана виграв в першому турі з результатом 65,93%.

Мером Липовця став висуванець “Української стратегії Гройсмана”. Колишній міліцонер та податківець та чинний міський голова Микола Грушко.

Гніванську міську громаду очолив Володимир Кулешов. Безпартійний висуванець від “Української стратегії Гройсмана”. Чинний міський голова.

В Іллінцях переміг діючий міський голова Володимир Ящук, який цього разу балотувався від правлячої партії “Слуга народу”.

В Гайсині продовжує головувати Анатолій Гук. Міський голова 1944 року народження цього разу балотувався від “Української стратегії Гройсмана”.

В Ладижині переміг висуванець партії “Наш край” беззмінний міський голова Валерій Коломєйцев.

В Жмеринці переміг діючий очільник міста Анатолій Кушнір. В його історії вже є висловлена недовіра від депкорпус та повернення на посаду за рішенням суду. ЦЬого разу балотувався від “Української стратегії Гройсмана”.

Тульчинською громадою знову буде керувати Валерій Весняний. Балотувався “Української стратегії Гройсмана”.

В Немирові знову переміг Віктор Качур, який цього разу пішов на вибори самовисуванцем.

Голови районних рад

В Погребище переміг голова районної ради, самовисуванець Сергій Волинський. На минулих місцевих виборах він став депутатом райради від партії “Батьківщина”.

Калинівську міську громаду очолив голова райради Василь Поліщук, висуванець “Української стратегії Гройсмана”.

Ямпільським міським головою став голова райради і депутат від “Блоку Петра Порошенка” 2015-2020 р. Сергій Гаджук. Балотувався від “Української стратегії Гройсмана”.

Колишні та діючі чиновники і депутати

В Шаргороді міським головою став кандидат від “Батьківщини” Володимир Барецький. Начальник територіального управління “Рахункової палати” по Вінницькій, Кіровоградській та Хмельницькій областях, колишній депутат облради від “Партії регіонів” та заступник губернатора Миколи Джиги.

У курортному Хмільнику виграв брат народного депутата Микола Юрчишин. Єдиний міський голова від партії “За майбутнє”. В минулому скликанні Микола Юрчишин був депутатом обласної ради від “Блоку Петра Порошенка”.

Барською міською громадою буде керувати Володимир Саволюк. Колишній голова РДА та депутат облради від “Блоку Петра Порошенка”.

В Бершаді очільником громади став ФОП Віталій Драган, висуванець УСГ. В 2015 році він обирався депутатом Бершадської міської ради від “Блоку Петра Порошенка”.

Нові обличчя 

В Могилів-Подільському мером став висуванець “Слуги народу” ФОП Геннадій Глухманюк. З 2005 до 2010 року був депутатом міської ради.

В Козятині перемогла вибори Тетяна Єрмолаєва від “Української стратегії Гройсмана”. Фінансовий директор ПП “Гадомецьке”.


Як бачимо, переважна більшість діючий міських голів переобралась. В окремих громадах діючі мери поступились опонентам мінімальну кількість голосів. На користь кандидатів працював особистий авторитет та політичний локомотив партії.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net