Кілька тижнів тому Вінницький міськсуд прийняв до розгляду обвинувальний акт стосовно 32-річної уродженки Вінниці, нині жительки Москви Тетяни Грабович, яка обвинувачується за п’ятьма статтями Кримінального кодексу України – у закликах до повалення конституційного ладу в Україні, здійсненні інформаційної діяльності на підтримку держави-агресора, пропаганду війни та звеличення окупантів (ч. 2 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ст. 436, ч. 2 ст. 436-2 та ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Тетяна Грабович родом з Вінниці, вона навчалась в школі №26, потім вступила до Одеської юридичної академії, де і почала свою «кар’єру» ескортниці. З 2014 року жінка проживає в росії. Вона транслює свою антиукраїнську позицію в соціальних мережах.

Читати: Хто така Тетяна Грабович? Російська пропагандистка і ганьба Вінниці?

 У грудні 2022 р. Фанатка путіна публічну презентацію книги власного авторства «Украина как культурное наследие россии: от основания – до краха». У ній українську Революцію Гідності зрадниця назвала «кривавим переворотом», а українську владу «неонацистським режимом» та повторила усі популярні наративи «руського міра» . Також Тетяна співає незатійливі пропагандистські пісні, де восхваляє рашу та режим путіна. Вона публічно підтримує анексію Криму та війну в Україні.

До Грабович дійшла інформація, що її судитимуть в Україні. Путіністка вирішила дати відповідь українцям в Інстаграмі. Жінка виставила пост у якому погрожує усім причасним до цієї справи. Каже, що наказані всі будуть по законам рф.

виставила пост у якому погрожує усім причасним до цієї справи. Каже, що наказані всі будуть по законам рф.

Довідково: Зрадниця Грабович є родичкою чоловіка вінницької чиновниці, яка в свій час очолювала Департамент ОДА, зараз працює у Вінницькій облраді. Віницькі родичі зрадниці вже заявляли публічно що не поділяють погляди Грабович.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarena_info

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net