На початку жовтня СБУ повідомили про підозру за п’ятьма статтями Кримінального Кодексу України колишній вінничанці, а наразі фанатці російського диктатора путіна Тетяні Грабович.

Що відомо про цю особу? Хто вона? Хто виховав таку недолюдину?

Про це дізнавались журналісти “Політичної Арени Вінниччини”. 

Вона з дитинства заздрісна та підла 

Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році. Після чого якимось дивом вступила до Одеської юридичної академії. Там і почався «кар’єрний» шлях Тетяни. Однокласники відгукуються про Грабович досить негативно. Кажуть, що вона з дитинства була дуже заздрісна, конфліктна, підла, підступна та тупувата.   

Зрадниця України Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році. Зрадниця України Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році.

«Можу точно сказати, що завжди вважала її недалекою і туповатою, тому дуже смішно, що вона написала якісь псевдо наукові роботи. А ще памʼятаю її дуже заздрісною і лицемірною. Так як моє пряме спілкування з нею було до 7-го класу включно, то важко щось пригадати. Хто б міг подумати, що виросте такою мразотою … Пізніше, в років 16-17, вона писала коменти під моїми фото в вк (типу «нащо ти зробила силіконові груди» і тп) Ще пізніше брат чоловіка розказував, як не раз зустрічав Таньку з дорослими дядьками (навіть для нього вони вже дядьки, а він старший за нас на 11р.), і в Одесі також , каже зустрів знайомого мужика, опускається скло в авто, а там Танька сидить. Та й таке. СБУ звичайно молодці, але думаю їй ні холодно, ні жарко від цих підозр», – згадує однокласниця Марина.


«З Тетянкою довелось навчатись в одному класі, добре що з 10го класу. Навіть 2 роки було достатньо, щоб більше не мати бажання підтримувати звʼязки з цією особою. Вона ще тоді мала проблеми з соціальною комунікацією. Зверхньо ставилось до своїх однокласників. Певно з того часу в ній вже було засаджено зерно ненависті до всього що її оточує. Добре що після випуску більше не довелось контактувати. Надалі дізналась інформацію лише з соціальних мереж та знайомих. Спочатку я була здивована її «досягненнями». А як вона поїхала у рососію , то зрозуміла, що нічого хорошого в тій людині ніколи не було і не буде. Таких людей треба одразу позбувати громадянства!», – каже однокласниця Олена.


«На жаль, саме такі підлі і хитрі після деяких маніпуляцій називають себе з великої букви кандидатами наук. Чесності і щирості від неї годі чекати, адже підставляла навіть свої рідних друзів при першій можливості. Сумно, отримавши освіту саме в Україні, вона стала її ганьбою», – розповіла однокласниця Марина.


«Відчуваєш «сором» за те що колись в дитинстві дружив з цією людиною. Хоча вже багато років не спілкуєшся. Після того коли зрозуміла,що заради грошей та достатку, вона піде на все. Але я навіть не могла подумати ,що дійде до такого. Таня- це людина в якої немає нічого святого( хоч вона виставляє ,яка вона віруюча). Особисто для мене вона просто жалюгідна. Дуже рада ,що до неї дійшло СБУ. Я вважаю ,що це зрада Батьківщини. Колись нам було по 14 ,ми пішли в школу моделей. Я там довго не походила . Але була розмова між нами колись . Стосовно карʼєри через ліжко . Я казала б що ніколи не змогла б. А вона каже дурна ,чи що . Раз помучалась ,щоб далі жити», – згадує однокласниця Наталя.


«Ой ,ну нарешті. Там ще її батькам потрібно підозри вручити,бо вони не менше неї постаралися… Та що про неї казати,я її пам’ятаю як підлизу ,вона завжди посміхалася в обличчя і казала яка ти класна,а за очі обсирала. Слизька, не щира», – розповіла однокласниця Анна. 

Фрейліна для дідів 

В Одесі Тетяна швидко пробилась в коло серйозних пристаркуватих мужчин, почала будувати свою «кар’єру» через сауни. В російських ЗМІ наразі будь-яка інформація про цю особу підчищена. Але інтернет все пам’ятає.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Журналістам “Політичної Арени Вінниччини” вдалось відкопати те, що так приховує російська пропаганда про зрадницю України. 

Зрадниця України Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році.

Зрадниця України Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році.

Зрадниця України Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році.

Зрадниця України Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році.

Зрадниця України Тетяна Грабович народилась і виросла у Вінниці. Їй 32 рокі, жінка закінчила школу №26 у 2008 році.