Для того, щоб довести злочин агресії, нам не потрібен Міжнародний кримінальний суд. Такий суд розглядає тільки злочини проти людяності, геноцид та військові злочини. А РФ не ратифікувала Римський статут, тому й не визнає юрисдикції цього суду.

Про це в етері телемарафону “Єдині новини” сказала народна депутатка України Лариса Білозір (15 виборчий округ, Вінницька область), коментуючи підсумки Міжнародної конференції “United for Justice”, що відбулась у Львові.

“Попри це прийнята вже не одна резолюція в рамках ПАРЄ, Європарламенту, НАТО, які говорять про те лідерів нинішньої РФ слід притягнути до відповідальності. Для цього вже є політична воля наших європейських партнерів, щодо розслідувань військових злочинів та злочинів агресії агресора. Іншими словами, мова йде про створення створення Спецтрибуналу», — наголосила парламентарка.


Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика


“Для цього, окрім резолюцій та заяв, потрібна також імплементація відповідних положень в законодавство окремих європейських країн, зокрема, Франції та Німеччини. Така готовність у їх політикуму є”, — окреслила перспективи проведення Трибуналу над керманичами Кремля представниця Вінниччини у Верховній Раді.

“Все вказує, що росія вчинила геноцид проти українського народу. Світ має потужно відповісти на російську агресію і терор. Російське керівництво має відповісти за злочини в Україні”, — резюмувала Лариса Білозір.

Нагадуємо, раніше народна депутатка Лариса Білозір прозвітувала про роботу української делегації на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net