Медіахолдинг «Новини Вінниці» презентував сім нових онлайн-видань, покликаних оперативно інформувати мешканців шести районів Вінницької області про актуальні події, культурні заходи, спортивні досягнення та життя громад. До переліку входять: «Вінницький район онлайн», «Гайсин онлайн», «Жмеринка онлайн», «Тульчин онлайн», «Могилів-Подільський онлайн», «Хмільник онлайн» та обласний портал «Вінниччина онлайн».
Особливу увагу видання приділятимуть висвітленню діяльності захисників України та підтримці родин полеглих воїнів. Усі журналісти цих ресурсів залучені до проєкту «Книга Героїв», який вшановує подвиги як загиблих, так і живих захисників.
Координацію роботи нових онлайн-видань здійснює головна редакторка Анастасія Голошивець. Вона зазначила, що ще на етапі розробки сайтів були створені сторінки в соціальних мережах Facebook, Telegram, TikTok та інших платформах, що стане основою для наповнення контентом.
Засновник медіахолдингу «Новини Вінниці» Микола Філонов підкреслив, що основна мета цих видань — висвітлення життя громад у шести районах області. Він зауважив, що часто медіа зосереджуються на подіях обласного центру, залишаючи поза увагою цікаві та важливі події в громадах.
Редакції нових видань відкриті до співпраці з громадськими організаціями, освітянами, медиками, соціальними працівниками та читачами. Журналісти запрошують ділитися інформацією про важливі та цікаві події в громадах для подальшого висвітлення.
Підписуйтесь на наш TELEGRAM → https://t.me/politarenainfo1