Очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов і міський голова Вінниці Сергій Моргунов взяли участь у засіданні Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України.

Серед нагальних питань – готовність обʼєктів комунальної та енергетичної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року. Обговорили безпекові виклики, зумовлені російською агресією, та окреслили шляхи захисту інфраструктурних обʼєктів.

“Також йшлося про стан виконання державного та місцевих бюджетів у І півріччі 2023 року. Визначили пріоритети розподілу фінансування в умовах війни” – зазначив Сергій Борзов.

Очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов і міський голова Вінниці Сергій Моргунов взяли участь у засіданні Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України. 

У ході засідання акцентували увагу на окремі стратегічні завдання у сфері зовнішньої політики. Зокрема, проаналізували стан виконання «дорожньої карти» зі вступу до Європейського Союзу.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

“Важливим питанням залишається створення міжнародних гарантій безпеки для України“, – прокоментував Конгрес Сергій Борзов.

Як зазначив мер Вінниці, наразі одне з важливих питань як центральних органів влади, так і муніципалітетів, – це стабільність енергозабезпечення в холодну пору.

“У Вінниці працює Оперативний штаб з підготовки до опалювального сезону. Робимо все, щоб належним чином забезпечити злагоджену роботу нашої енергетичної та критичної інфраструктури в умовах воєнного стану. До можливих надзвичайних ситуацій ми повинні бути готові комплексно”, – повідомив в соцмережі Сергій Моргунов.

Обговорили міжнародну співпрацю та стан виконання «дорожньої карти» зі вступу до ЄС. Окремо зупинилися на регіональному аспекті у виконанні стратегічних завдань зовнішньої політики.
Бюджет. Зберігаємо в пріоритеті фінансування таких напрямів, як оборона, соціальний захист, безпека, стабільність критичної інфраструктури – повідомив міський голова Вінниці.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net