Мер Вінниці разом з депутатами міської ради звернулись до Президента  України з проханням ветувати резонансний законопроект №5655 про “містобудівну реформу”.

* Співавторка законопроєкту голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк.

Деталі: На думку Сергія Моргунова, громади можуть втратити контроль над забудовою своїх же територій. І, найголовніше: органи місцевого самоврядування не матимуть жодного впливу на недобросовісних забудовників.

Пряма мова: «Ситуація виглядає так, що будуватимуть як хочуть, що хочуть, ще й через приватні структури зможуть узаконювати свої будівництва. Інтереси мешканців громад і власників земельних ділянок практично нівелюються.

Окрім того, ми укладаємо інвестиційні угоди з великими забудовниками щодо розвитку соціальної інфраструктури – таким чином у місті поряд з житловими комплексами з’являються садочки, школи, стадіони.  У цій редакції законопроєкту такі зобов’язання фактично скасовуються» – заявив міський голова обласного центру в соціальній мережі.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Також мер Вінниці наголосив на тому, що петиція до Президента щодо накладання вето набрала необхідну кількість менш ніж за добу та зазначив, що законопроект потребує додаткового опрацювання, з обговоренням у професійних колах та врахуванням пропозицій органів місцевого самоврядування.

“Надзвичайно важливо, щоб усі надбання децентралізації, які досягнуті за минулі роки, були збережені. Сподіваємось на підтримку Президента держави”, – підкреслив Сергій Моргунов.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net