Напередодні Новорічних і Різдвяних свят народна депутатка Ірина Борзова провела для дітей соціальний проект «Оберіг для тата». Діти військовослужбовців, діти з Харкова, Лисичанська, Запоріжжя, Вінниці, власноруч виготовляли оберіг для воїнів – пташку миру – для захисту захисників. 

«У передсвяткові дні і дорослі, і діти вірять у дива. Всі ми мріємо про перемогу України і віримо, що вона обов’язково настане. Зараз найважливіше – підтримка один одного. Попри важку війну ми повинні зберегти для наших дітей відчуття магії свята», – зазначила Ірина Борзова. 

В рамках соціального проекту для діток провели майстер-класи з виготовлення подарунка для воїна. Організували фотосесію і солодкий стіл. Відбувся показ колекцій «Птаха» дизайнерки Маргарити Олицької та «Посланці миру» дизайнерки Вікторії Косован. Кожна дитина – учасник проекту – отримала подарунок.

«Під час реалізації проекту я познайомилась з неймовірною жінкою, з мамою та дружиною захисників Меланією Олицькою, яка запропонувала разом провести захід для дітей. Разом з організаторами і дітьми атмосферно та по доброму провели день, який маємо завдяки нашим захисникам і захисницям», – резюмувала Ірина Борзова, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Співорганізаторами заходу є Олицька Меланія, Шевчук Лариса, «Дизайн-мода», «Текстиль сувенір» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. 

 

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net