• Народний депутат Ірина Борзова зустрічається з родинами військовослужбовців, чиї рідні зараз на фронті захищають Україну. Аби при особистих зустрічах почути про проблеми, з якими зіштовхуються родини наших воїнів та за потреби вирішити питання, що стосуються соціального захисту, медичної, гуманітарної та правової допомоги.

«Наші воїни захищають Україну від рашизму. Захищають кожну українську родину, життя кожної дитини на нашій землі. У цей час я маю бути поруч з рідними наших захисників і захисниць, щоб допомагати і підтримувати», – говорить народний депутат України Ірина Борзова.

Рідним військовослужбовців потрібна увага і часто необхідна допомога.

«Часто це дуже болючі питання, які не виносять на загал. Тому у найважчі часи я повинна бути поряд. Люди звертаються по допомогу щодо відправлення на лікування за кордон чи реабілітацію наших захисників, які отримали поранення на війні. Досить часто виникають питання щодо допомоги з протезуванням. Майже у кожному селі сім’я, яка не знає, що трапилось з її рідним, чи живий, чи загинув, чи в полоні… Якщо захисник потрапив у полон, зробимо усе можливе, щоб повернути додому. Часто допомога потрібна рідним наших воїнів. Вони дуже хвилюються, чекають своїх синів, чоловіків, доньок, батьків вдома», – розповідає народний депутат.

Під час спілкування з родинами захисників Ірина Борзова цікавиться забезпеченням воїнів, питає, що потрібно на передову, чого не вистачає на фронті.

«При особистих зустрічах рідні захисників та й самі військовослужбовці розповідають усе. Коли велика кількість людей скаржиться на якогось конкретного командира, розумію, що в частині або батальйоні відбувається щось не те. Бувають скарги на те, що не проводиться вчасно ротація. У таких випадках, важливо щоб якісно працювала військова служба правопорядку і забезпечувала захист прав військовослужбовців. А взагалі помітила, з розповідей військових, що там, де чесний та порядний командир – в частині порядок та порозуміння», – розповідає голова обласного осередку партії «Слуга народу» Ірина Борзова.

Спілкуючись з рідними військових, Ірина Борзова запитує і про їх життя тут, в тилу. Чи потрібна правова, медична допомога, чи забезпечена родина речами першої необхідності.

«На рівні громад зв’язуємося з сімейними лікарями, лікарнями, адже рідні повинні безперешкодно та вчасно отримувати медичні послуги. Якщо є проблема в ліках, особисто контролюю, щоб рідні наших захисників їх могли безкоштовно отримати, інколи сама доставляю необхідні медичні препарати. Також виникають питання щодо оформлення документів, призначення пільг, відкриття рахунків. Теж допомагаємо консультаціями.

Найважче тим, у кого на війні загинули рідні або отримали важке поранення. Це біль і «пекло», бо потрібно оформити купу документів і довідок, а місцева влада не завжди у цьому допомагає. Таким родинам у найважчий час потрібна підтримка всіх і максимальна допомога на всіх рівнях», – зазначила народний депутат, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

«Підтримувати у всіх напрямках родини наших захисників і захисниць, які боронять Україну від окупанта – обов’язок кожного. Я буду з рідними наших воїнів стільки часу, стільки потрібно! Схиляю голову перед кожним захисником. Низький уклін кожному, хто боронить нашу рідну Україну», – каже Ірина Борзова.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net