Пам’ятаєте, ще 29 листопада ми оприлюднили частину на нашому телеграм-каналі інформацію про рейтинги партій на Вінниччині? Тоді ми стверджували, що якщо б вибори відбулись в листопаді, до обласної ради потрапило б лише 4 партії. Не називаючи їх.

І ось сьогодні поважна соціологічна група “Рейтинг” оприлюднила результати п’ятого всеукраїнського муніципального опитування, в якому є декілька розділів, про електоральні симпатії вінничан.

Дані групи “Рейтинг”

Так ось, опитування “Рейтингу” підтвердило наші дані. Якщо б місцеві вибори пройшли в наступного тижня, то (серед всіх опитаних) вінничани проголосували б наступним чином:

Слуга народу – 27%

Українська стратегія Гройсмана – 13%

Європейська Солідарність – 7%

Батьківщина – 5%

Голос – 4%

Сила і честь – 3%

ОПЗЖ – 3%

Свобода – 1 %

Партія Шарія – 1%

Громадянська позиція – 1%

Радикальна партія Ляшка – 1%

Опозиційний блок – 0%

Партія зелених – 0%

Самопоміч – 0%

Сила людей – 0%

Удар Кличка – 0%

Аграрна партія – 0%

Інша партія – 2%

Не буду голосувати – 9%

Важко відповісти – 22%

Таким чином, за даними “Рейтинга” до обласної ради пройшли б лише 4 партії – Слуга народу, ЄС, Батьківщина та Українська Стратегія Гройсмана.

Щоправда наші дані дещо відрізняються по відсоткам в першій четвірці та дещо інші показники у аутсайдерів – наприклад у РПЛ.

Як тоді, так і зараз ми запевняємо вінничан, що ці електоральні дані на сьогодні далекі від тих, які будуть на місцевих виборах, адже за нашими даними, незабаром на політичній арені Вінниччини з’явиться нова партія (її немає в переліку вище), яка не тільки сплутає карти всім політичним гравцям, а й буде претендувати на більшість в обласній раді та власну фракцію в міській раді Вінниці.

Висновок? Підписуйтесь на наш Telegram-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net