У разі призначення Верещук міністром від “Слуги народу” в Раду може зайти помічник Корнієнка, – пише видання “Лівий берег”.

Ірина Верещук – голова підкомітету з державної безпеки та оборони, членкиня фракції “Слуга народу”, яка була обрана по загальнодержавному багатомандатному округу за №29. Якщо вона перейде на роботу в уряд, її місце в Раді має зайняти кандидат у депутати від “Слуги народу” за номером 140, тобто Сергій Кострійчук.

За офіційними даними ЦВК, поки ще кандидат в народні обранці Кострійчук “народився 7 червня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Теплик Теплицького району Вінницької області, судимість відсутня”.

Як повідомляли в ЧЕСНО, Кострійчук балотувався саме як безробітний і безпартійний на момент виборів.

У лютому 2020 року Сергій Кострійчук увійшов до Вищої ради партії та відповідав за організаційно-масову роботу.

За інформацією ЧЕСНО, Кострійчук, можливо, є братом або чоловіком Олени Кострійчук, яка своєю чергою є керівницею та співзасновницею ГО “Ліга волонтерів”. Ця організація в березні 2019 року перерахувала “Слузі народу” 2 мільйони гривень.

За нашою інформацією, Кострійчука поставив у список наближений до Володимира Зеленського бізнесмен Ілля Павлюк.

Як відомо саме Павлюк відповідав за фінансування президентських виборах в регіонах також відомо, що Павлюк має давні зв’язки з вінничанином Ігорем Калетником.

Підписатись на наш телеграм-канал Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net