Вчора колеги з телеграм-каналу “Новини Вінниці” на прохання читачів пофотографували вулицю Київську і опублікували світлини Вінниці на яких звернули увагу керівництва міста на узбіччя вулиці, які добряче поросли бур’яном.

Публікація жваво обговорюється в соцмережах, думки мешканців Вінниці різні: від “такого бардаку у Вінниці ще не було”, розповідають про аналогічні проблеми в інших районах міста – Вишенька, Пирогова, звертають увагу на інші проблеми з благоустроєм і комунальними недоліками в обласному центрі та інших містах нашої області, до думок, і ми з ними погоджуємось, що в країні війна і зараз не до бур’янів, що багато чоловіків з робітничими спеціальностями мобілізовані до війська і що мешканці Київської повинні були б самі взяти косарки та навести лад на своїй вулиці і так далі…

Ми ж розповімо вам про свіжий випадок, який трапився нещодавно в Європі.

Президент Республіки Сербської Мілорад Додік скосив траву на узбіччі:

 

«Я вже просив владу міста переконатися, що ця територія охайна, чиста та прибрана. Оскільки я вважаю, що вони комфортно відпочивають, то вирішив косити все сам! Це востаннє, коли я роблю їхню роботу».

Нагадаємо, річний бюджет Вінниці становить більше 5 мільярдів грн і маючи такі фінансові можливості, кошти на депозитах та в інших цінних бумагах, для того щоб скосити бур’ян у Вінниці влада може собі дозволити найняти навіть садовників і дворецьких з Букінгемського палацу. Або дійсно дочекатись Володимира Зеленського з косою. 

Переглянути фото та підписатись на телеграм-канал наших колег можна тут: https://t.me/+40rQEA-pMfY4OWIy

Нагадаємо, раніше ми повідомляли як Вінницька обласна рада остаточно перетворюється на церемоніальну структуру

Підписуйтесь і на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net