Сьогодні у Вінниці оголосили “конкурс-батл” між студентами Донецького національного університету і Вінницького педуніверситету.

Студенти двох університетів змагатимуться у конкурсі авторських відеосюжетів для ТікТоку та Instagram. Пріоритетний напрямок — сприяння Україні в інформаційній боротьбі проти агресора.

22 лютого проєкт було презентовано у Донецькому національному університеті ім. ВасиляСтуса засновником і керівником “Новин Вінниці” Миколою Філоновим разом з координатором ГО "Ми — Вінничани" у м. Вінниця Сергієм Кудлаєнком.
Донецький національний університет – оголошення конкурсу

«Батл між університетами» організовано медіахолдингом “Новини Вінниці” за підтримки громадської організації “Ми – Вінничани”.

22 лютого проєкт було презентовано у Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса засновником і керівником “Новин Вінниці” Миколою Філоновим разом з координатором ГО “Ми — Вінничани” у м. Вінниця Сергієм Кудлаєнком.

Координатор ГО “Ми-Вінничани” Сергій Кудлаєнко

“Сьогодні, напередодні річниці повномасштабного вторгнення росії, всі наші думки про перемогу у війні. Але перемога неможлива, якщо її немає в усіх сферах – на фронті, в дипломатії, в інформаційному полі. Хто контролює інформацію —  той впливає на хід подій і наближає перемогу”, — зазначив на зустрічі зі студентами співорганізатор конкурсу Сергій Кудлаєнко.

Сьогодні всі наші думки про перемогу у війні. Але перемога неможлива, якщо її немає в усіх сферах - на фронті, в дипломатії, в інформаційному полі - сказав студента ДонНУ Микола Філонов
Коровкінг ДонНУ

“Україні вдалося мобілізувати на боротьбу з агресором власне суспільство. Ніхто з вищого керівництва держави не втік, волонтери почали допомагати ЗСУ, люди записувались в тероборону. Уже у цьому ворог прорахувався, адже розраховував на повну деморалізацію українців. Але боротьба триває. Тому сьогодні ми оголошуємо конкурс для студентів  із створення цікавого, креативного інформаційного відеоконтенту. Головне завдання конкурсу – стимулювати якомога більшу кількість людей долучатися до інформаційної боротьби, протидіяти російській пропаганді, розповідати правду про війну в Україні на весь світ”, — прокоментував подію Микола Філонов.

Микола Філонов: "Хто контролює інформацію — той впливає на хід подій і наближає перемогу"
Засновник медіахолдингу Микола Філонов

Спробувати власні сили можна за всіма темами, хоча пріоритетними вважатимуться ті, що відносяться до допомоги Україні у її протистоянні агресорові.

Згідно з умовами конкурсу, взяти участь у ньому може кожен студент з цих двох ВУЗів, який отримає можливість надіслати один, або більше авторських відеосюжетів для ТікТоку та Instagram, на редакційну адресу видання “Новини Вінниці” – news.vn2015@gmail.com, або в телеграм: @NVUKR

Далі ці роботи публікуються на сторінках в соцмережах медіахолдингу “Новини Вінниці”. Чия робота набере найбільше реакцій, репостів та переглядів – займе 1, 2 і третє призове місця.

Переможець отримає від організаторів конкурсу iPhone 14.

Срібний призер – Apple iPad Air.

Третє місце: Набір для блогера.

Прийом робіт триватиме з 22 лютого до 30 березня. Підбиття підсумків та визначення переможців – 15 квітня.

Також за сукупністю охоплення контенту, переможець-універистет отримає цінний приз від організаторів конкурсу.

Довідково: В медіахолдинг “Новини Вінниця” входить однойменна газета, онлайн видання Vinnytsia Press Point, Політична Арена Вінниччини, Новини Вінниці, мережа телеграм-каналів тощо.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net