Про рішення Кабміну та загальну чисельність чиновників яких залишать працювати в ОДА та РДА повідомив нардеп “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко в Telegram.

Народний обранець опублікував відповідну таблицю по регіонам.

З документу зрозуміло, що в апараті Вінницької обласної адміністрації буде працювати не більше 107 чоловік, у всіх структурних підрозділах – департаментах та управліннях не більше 688 чоловік.

Раніше міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив про масштабне скорочення працівників районних державних адміністрацій.

Зауважимо, що раніше проблеми з скороченням в державних органах влади вирішували за рахунок скорочення вакантних посад, залишаючи де-факто на посадах всіх працюючих чиновників. Наприклад станом на 4 жовтня в апараті обласної аміністрації є дев’ять вакантних посад:

  1. головний спеціаліст відділу з питань персоналу
  2. головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій
  3. головний спеціаліст організаційного відділу,
  4. завідувач сектору фінансової звітності управління фінансового та господарського забезпечення
  5. провідний інспектор відділу фінансового забезпечення управління фінансового та господарського забезпечення
  6. провідний інспектор відділу інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій

Серед топ-посад вакантною залишається посада першого заступника голови облдержадміністрації та двох радників голови ОДА.

Як відбуватиметься приведення у відповідність до рішення Уряду штатного розкладу державних адміністрацій в нашій області стане зрозуміло вже до кінця 2019 року. Потрібно відзначити, що з моменту призначення на посаду голови ОДА ще не робив жодних кадрових перестановок в ОДА та структурних підрозділах, змінивши лише керівника і склад патронатної служби голови. Всі чиновники, які працювали за експрезидента Петра Порошенка залишаються на своїх посадах. За інформацією нашого видання новий очільник області вже залучив до інформаційно-технологічного супроводу своєї діяльності декілька місцевих “спеціалістів” із сумнівним політичним минулим, які фігурують в багатьох виборчих, політичних та побутових скандалах. Чи призведуть такі управлінські і кадрові рішення до дискредитації нового очільника обласної адміністрації?

Зважаючи на кількість невдоволених своїм становищем у владній ієрархії області та виборчий 2020 рік до місцевих органів влади – наслідки спрогнозувати неважко.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net