Персональні та економічні санкції терміном на 10 років Верховна Рада України запровадила проти депутатів Держдуми, які брали участь у голосуванні про визнання так званих “ЛНР” та “ДНР” прийняли у Верховній Раді.

Рішення підтримали 322 нардепи. «За» це рішення голосували всі нардепи-мажоритарники від Вінницьких територіальних виборчих округів.

Про голосування та наступний розгляд законопроектів, які спростять участь громадян в територіальній обороні, повідомила народний депутат від Вінниччини Лариса Білозір:

«Персональні та економічні санкції терміном на 10 років Верховна Рада України запровадила проти депутатів Держдуми. Зараз розглядаємо законопроекти, які дадуть громадянам можливість озброїтися, «Про право на цивільну вогнепальну зброю». Українці мають право озброїтися для того, щоб захистити свій дім, свою родину, свою державу! Пора навчитися довіряти своїм громадянам, запровадити законний обіг зброї!»

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net