Народний депутат України VIII скликання Сергій Кудлаєнко, який нещодавно долучився до ГО «Ми – Вінничани», повідомив про відкриття приймальні цієї організації у Вінниці.

«Запрошуємо до обміну думками та співробітництва заради розвитку Вінниці громадські спільноти, активних мешканців міста та сіл, творчу та креативну молодь громади. Також оголошуємо конкурсний відбір координаторів по районах міста Вінниці в рамках ГО “Ми – Вінничани”», – написав С. Кудлаєнко у соціальній мережі «Фейсбук».

Раніше голова громадського об’єднання Валерій Коровій повідомив в інтерв’ю місцевим виданням, що на сьогодні у Вінницькій області до діяльності ГО долучились вже 53 координатора з 63 існуючих ОТГ Вінниччини.

Нагадаємо, ГО «Ми – Вінничани» було створено восени минулого року. Керівник ГО Голова Вінницької ОДА 2015-2019 років Валерій Коровій, до діяльності об’єднання долучились народні депутати Микола Кучер, Лариса Білозір, Геннадій Вацак та колишній мер Вінниці, голова ОДА та нардеп Олександр Домбровський.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net