Після виграшу Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року, в Україні відбулись позачергові вибори до Верховної Ради.

На авторитеті Володимира Зеленського, під брендом “Слуги народу” до парламенту потрапило доволі строкате представництво з різних регіонів країни.

Протягом цього часу суспільство неодноразово ставало свідком публічних скандалів, в тому числі і приниження виборців. Як у випадку з 27 річним народним депутатом Євгенієм Брагаром, який в прямому ефірі одного з телеканалів порадив літній жінці продати собаку щоб розрахуватись за борги по комунальним тарифам.

Тезка Євгенія Брагара з фракції “Слуга народу” у Вінницькій обласній раді, 24 річний депутат Євгеній Шаповалов вирішив не відставати від колег по Верховній Раді і опублікував сьогодні допис на своїй сторінці в соцмережі, в якому анонсував депутатський прийом і попередив, що він “не книга скарг”, не буде вирішувати проблеми за виборців, а тим хто ходить по різним депутатам, “щоб молити, просити і благати” – він навряд чи допоможе.

На жаль така поведінка депутатів вже стала класичною для політиків. Перед виборами просити про підтримку, презентувати виборчу програму, роздавати обіцянки, а після обрання спілкуватись з виборцями раз на місяць та ігнорувати їх звернення.

Але риторика молодого депутата з Вінницької облради, який до того ж є головним спікером провладної партії в облраді, відрізняється зверхністю та неповагою до виборців.

Ми вирішили порівняти дописи кандидата в депутати Євгенія Шаповалова “до” обрання і “після” обрання депутатом.

І от що у нас вийшло.

 

Кандидат: Щоденні зустрічі з виборцями на вулицях, в дворах, виборча програма, обіцянки і прохання підтримки.

Риторика: З вами ми будемо вирішувати, що і як нам робити!

Ваш голос важливий!

Ви важливі!

Буде так, як вирішиш ти! 

Прийдіть на дільниці 25 жовтня! 

Підтримайте мене на виборах 25 жовтня! 

Депутат: Прийом виборців один раз на місяць.

Риторика: Я вам не книга скарг.

Я не готовий вирішувати ваші проблеми за вас.

Матеріальна допомога лише з депутатського фонду і тільки за наявності усіх необхідних документів.

Тим хто професійно дізнається про особисті прийоми різних депутатів і приходить просити, молити, благати – я вам навряд чи зможу чимось допомогти.

Євгеній Шаповалов 24 роки. Депутат Вінницької обласної ради, “Слуга народу”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net