Гендиректор «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук уходить на виробничу перерву. Виконувати обов’язки керівника стратегічного підприємства буде Юрій Касіч.

Про це в соцмережі повідомив Андрій Поліщук.

Пряма мова: 

Коли восени минулого року почалися перші обстріли по інфраструктурі і світло в домівках українців згасло, мало хто знає, що саме вінницькі енергетики знайшли можливість відновити постачання електроенергії не тільки для вінничан, а й для інших областей України. 

Ми стали «запальничкою» від якої відновлювалась енергосистема України після блекауту. 

Щодня і щоночі, попри повітряні тривоги, ми працювали, щоб в будинках було світло, а критична інфраструктура та економіка області ефективно працювала в умовах погодинних відключень. 

Так, не все вдавалось, але ми впорались. І ми викладались на повну. Така напружена емоційна робота негативно вплинула на здоров’я багатьох моїх колег, власне, і на моє. Тому нещодавно я клопотав перед Наглядовою Радою АТ “Вінницяобленерго щодо виробничої перерви у моїй професійній діяльності на посаді Генерального директора. Ця перерва мені потрібна для відновлення сил та здоровʼя перед наступним важким осінньо-зимовим періодом. 

Я дякую за розуміння вищому керівництву АТ «Вінницяобленерго». Передаю управління компанією та професійний колектив, який працює як єдиний і надійний механізм, досвідченому менеджеру Юрій Касіч. 

Саме від нього я прийняв управління нашим акціонерним товариством у вересні 2014 року. 

Все моє життя – це Енергетика. Я пройшов довгий шлях від електромонтера до Генерального директора обленерго. 

Це колосальний досвід. І це не просто професія. Для мене – це покликання всього мого життя. Тому я і надалі буду в енергетиці, з енергетиками і для людей. Слава Україні! 

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що Андрій Поліщук склав повноваження депутата обласної ради і спростовували інформацію про затримання Поліщука правоохоронцями. На сьогодні достеменно відомо, що стосовно гендиректора обленерго проводились певні слідчі дії. 

Цьому передувала дискредитаційна кампанія в ЗМІ і телеграм-каналах стосовно Андрій Поліщука.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net