Начальник Вінницької ОВА в розмові з журналістами місцевих медіа натякнув, що на Вінниччині були потенційні колаборанти. Але проявитись їм не дали спецслужби і влада.

Такий висновок можна зробити з інтерв’ю Сергія Борзова для журналістів редакцій газети “33 канал”, “Суспільного” та сайту Вінниця.інфо. 

Таким чином голова Вінницької ОВА відреагував на припущення редакторки “33 каналу” Тетяни Редько про те, що для Вінницької області на початку вторгнення могли готувати т. зв. «гауляйтерів» – тобто призначених окупантами адміністраторів захоплених територій.

«…В перші дні війни я спостерігав за всіма відомими особами, які гіпотетично могли б співпрацювати з ворогом. Одні затихли. Другі, взагалі поїхали не тільки з Вінниччини, взагалі пропали, їх було не чути і не видно», – сказав Сергій Борзов.

Можливо, мова йшла про деяких представників ОПЗЖ. Як відомо, з початку війни розпустилися фракції у Вінницькій обласній та міській радах.

Депутати деяких місцевих рад від ОПЗЖ (як у Жмеринці) склали мандати.

Докладніше: Фінал ОПЗЖ у Жмеринці — остаточний кінець, або тактичний маневр?

Екс-нардеп та голова товариства «Україна – Росія» 79-річний Іван Бондарчук ніяк не проявив себе під час повномасштабної війни, хоча деякі вінницькі активісти вимагали його арешту.

Можна сказати й про те, що декілька голів ОТГ після початку війни склали повноваження, як наприклад, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.

Причому у публічному просторі відсутня інформація, чим наразі він займається.

Втім, конкретних прізвищ поки що не було названо. Принаймні поки що.

Підписатись на Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net