• Секретар Херсонської міської ради Галина Лугова оголосила про початок роботи Координаційного центру для переселенців з тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Центр розташовуватиметься у Вінниці та допомагатиме вихідцям з Херсонської області (а їх, за офіційними даними, більше 8 тис. лише на Вінниччині) у гуманітарних питаннях, з працевлаштуванням та вирішенням житлових проблем, – повідомляє видання «Новини Вінниці».

“Обставини склалися так, що залишатися в місті (Херсоні — Ред.) мені, як і багатьом проукраїнським активістам, стало небезпечно. Та й не було де, адже окупанти, разом з посіпаками спалили мій будинок. Тож я вимушена була залишити рідне, любе місто. Опинившись на Вінничині, я зрозуміла, що тут велика кількість переселенців з різних куточків країни, де йде війна, з тимчасово окупованих територій. Ми всі опинилися в одному човні, з однаковими проблемами. І вони, як снігова лавина не зменшуються, а збільшуються. Долаємо одні, за ними приходять інші. І так, як я звикла завжди допомагати людям, йти їм назутріч, чути людські проблеми, і вирішувати їх, не вагаючись, мною було прийняте рішення створити Координаційний центр підтримки жителів окупованої Херсонщини, які змушені  були залишити свої домівки, рідний край”, — зазначила Лугова.

Як зазначено у повідомленні, з 6 червня запрацює гаряча лінія, на яку жителі Херсонщини зможуть звернутися з проблемними питаннями. Також на базі Центру незабаром буде створено платформу по обміну інформацією між роботодавцями і переселенцями з Херсонщини, які потребують працевлаштування.

Центр знаходиться за адресою: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 30,  каб. 403 (четвертий поверх).

За цією адресою люди зможуть надати інформацію про свої потреби або заповнити анкету, яка розміщена на телеграм каналі центру https://t.me/kherson_vinn
та отримати інформацію стосовно центрів допомоги для переселенців, стосовно отримання продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, взуття.

“Переконана – спільними зусиллями ми зможемо допомогти кожному, хто потребує допомоги. А також – зробити все, що від нас залежить, щоб і Херсон, і вся територія Херсонської області, і всі інші тимчасово окуповані українські землі повернулися під контроль офіційної київської влади. І щоб над моїм рідним містом знову замайорів синьо-жовтий прапор”, — резюмувала Галина Лугова.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net