• На вихідних, Ладижинський гуманітарний штаб доставив гуманітарний вантаж для внутрішньо переміщених осіб ще в чотири громади області.

Цього разу гуманітарний вантаж формувався на одному з найбільших складів гуманітарної допомоги для України в Європі, що розташовується у польському Любліні. Вантаж складався із дитячих підгузків, засобів гігієни, дитячого харчування, іграшок та речей першої необхідності.

«Вся гумдопомога буде використана для підтримки внутрішньо переміщених осіб, яких у згаданих громадах станом на зараз загалом вже майже 16 тис» – зазначив нардеп Микола Кучер, який опікується роботою гуманітарного штабу.

 

До формування і передачі 10 тонн гумдопомоги долучились Соціальний центр МХП, благодійна платформа «СпівДія» та благодійний фонд «МХП-Громаді» – підкреслив парламентар.

Допомагають переселенцям і продуктами харчування. Гуманітарний штаб у співпраці з компанією МХП системно забезпечує громади десятками тонн м’яса птиці.

Довідково. Загальна кількість переселенців, яких прихистили на Вінниччині, вже понад 170 тисяч. Понад 50 тисяч із них — діти.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net