Опікуючись армійцями 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка та 72-ї окремої механізованої бригади, волонтери Ладижинського гуманітарного штабу надали значну допомогу нашим оборонцям.

Про роботу штабу та про те, як волонтери та місцеві підприємці зорганізувалися для роботи для забезпечення військових, розповів один з організаторів роботи штабу, народний депутат від Вінниччини Микола Кучер.

Парламентар зазначив, що у штабі в першу чергу сконцентрувалися на потребах наших земляків, зараз вони на передових позиціях на майже всіх гарячих точках на Донеччині, Одещині, Херсонщині і Миколаївщині.

«За ці важкі тижні загалом передали 44 бронежилети, 4+ класу, а разом із цим також і медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, електричні генератори, спальні мішки та інше. Продовжуємо і зараз отримувати дуже багато дзвінків з потребами мобілізованих земляків. Намагаємось допомогти».

 

Микола Кучер висловив щиру подяку за нелегку роботу волонтерів.

«Я вдячний всім волонтерам, які нині ризикуючи доставляють на передові позиції всю зібрану нами та людьми допомогу. У єдності наша сила. Робимо все для Перемоги та повернення наших захисників до рідного дому».

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net