Народний депутат України від Вінниччини Микола Кучер здійснив чергову поїздку на Донеччину до земляків, які перебувають на передових позиціях оборони нашої країни.

Представник 17-го округу та партнер ГО «Ми – Вінничани» привіз бійцям дрони, спеціальні засоби та інші інтерактивні речі.

«У цій війні інновації відіграють велику роль. Це розуміють командири, це розуміють і наші воїни, які застосовують ці новітні речі у боях. Такий підхід береже здоров’я та життя наших захисників», – написав Микола Кучер на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук». 

«Ми допомагаємо армійцям тим, що їм дійсно потрібно», – зазначив народний обранець.

Нагадаємо, 15 червня Микола Кучер взяв активну участь у Благодійному марафоні «Мільйон для ЗСУ від вінничан», який організували ГО «Ми – ВІННИЧАНИ» та Благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс».

Докладніше: Понад 2 мільйони на ЗСУ зібрали у Вінниці

Тоді збори перевищили сподівання – за рахунок пожертв і донатів було зібрано понад 2 млн грн, на які придбано дрони та авто для ЗСУ, а 500 тис. перераховано на рахунки платформи United24, яку започаткував у минулому році Президент України Володимир Зеленський.

Як пройшов благодійний марафон “Мільйон для ЗСУ від Вінничан” у відео:

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net