Обласна конкурсна комісія визначилась із переможцями в усіх номінаціях щорічної премії “Людина року”.

Публікуємо повний список переможців.

Номінація «Регіональний лідер року» СТАНІСЛАВЕНКО Людмила Анатоліївна

8 скликання, голова Вищої Ради Міжнародного Клубу Успішних Жінок

Номінація «Громадський діяч ДАНІЛОВА Олена Миколаївна

голова правління Фонду громади «Подільська громада», голова координаційної ради Громадської спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів»

Номінація «Депутат року» ІВАЩУК Антоніна Янківна

депутат Вінницької міської ради 5–8 скликань, голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Номінація «Державний службовець року» КОРЧАКА Олена Сергіївна

начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Номінація «Діяч культури та мистецтва» ГРУШКО Любов Степанівна

керівник народної аматорської хорової капели ім. М. Д. Леонтовича Тульчинського районного будинку культури

Номінація «Діяч освіти та науки року» ДІДУХ Марія Борисівна

директор загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів смт Сутиски

Номінація «Берегиня роду» ГОДИНА Надія Миколаївна

мати-вихователька у Дитячому Будинку Сімейного Типу Година-Соколенко у с. Каришків

Номінація «Журналіст року» СКВІРСЬКА Тетяна Григорівна

редактор Немирівської районної громадсько-політичної газети «Прибузькі новини»

Номінація «Міський голова року» ВЕСНЯНИЙ Валерій Михайлович

Тульчинський міський голова

Номінація «Митець року» МАЙБОРОДА Віра Володимирівна

художній керівник зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» Закладу культури «Міський Палац Мистецтв»  м.Вінниця

Номінація «Самоврядець року» РОМАНЮК Василь Станіславович

Якушинецький сільський голова Вінницького району

Номінація «Лідер медичної галузі» ЛІВАКОВСЬКИЙ Костянтин Сергійович

директор Комунального некомерційного підприємства «Вінницька міська клінічна лікарня № 1»

Номінація «Аграрій року» КРИЧКОВСЬКИЙ Вадим Юрійович

директор товариства з обмеженою відповідальністю «Органік-Д» м. Гнівань Вінницький район

Номінація «Соціальний працівник року» ВОЙТКОВА Валентина Романівна

директор Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради

Номінація «Торгівельна марка року» ІСТРАТОВ Віталій Володимирович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Villa Milk»

Номінація «Підприємець року» ШАМАНСЬКИЙ Анатолій Анатолійович

генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Аншар Груп»

Номінація «Промисловець року» КОСТРИЦЯ Андрій Миколайович

генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ»

Номінація «Роботодавець року» ГЕРИЛО Володимир Михайлович

директор Державного підприємства «ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ»

Номінація «Спортсмен року» МАСЛЕННІКОВ Геннадій Олександрович

майстер спорту України

Номінація «Нова генерація року» ОЦВЕРА Анна Вікторівна

головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації

Номінація «Герой року» ГАЙДИШ Сергій Юрійович

начальник групи піротехнічних робіт частини ліквідації наслідків аварії аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області

Номінація «Меценат року» ВИХОДЗЬ Петро Васильович

керівник Селянсько-фермерського господарства «Ескіт», Вінницький район

Номінація «Захисник України року» ІЩЕНКО Василь Дмитрович

учасник бойових дій

Номінація «Благодійник року» РЕВЕНКО Марина Борисівна

керівник Вінницького Благодійного Фонду Розвитку Людини

Номінація «Ресторатор року» ОРОЧИНСЬКА Жанна Леонідівна

співвласник Заміського комплексу відпочинку «Баттерфляй»

Номінація «Лідер туристичної галузі року» ГРИЩУК Ірина Іванівна

власник туристичної компанії Приватне підприємство «ВІАТУР»

Номінація «Багатодітна родина року» КОЗЕНЮК Ольга Іванівна

виховує 10 дітей, місто Жмеринка

Номінація «Бізнесмен року» КАЛІНІЧЕНКО В’ячеслав Олександрович

генеральний директор та засновник Товариства з обмеженою відповідальністю «Альта-Профіль Україна», голова Громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб»

Номінація «Дизайнер року» ТЕРЕНЧУК Світлана Миколаївна

власниця та дизайнер авторської дизайн-студії одягу

Номінація «Фінансист року» ЯРОВА Галина Павлівна

начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної   казначейської служби України у Вінницькій області

Номінація «Обдарованість року» ЛИМАНСЬКА Світлана Сергіївна

учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. А. Скалецького за фахом «фортепіано» і «сопілка»

Номінація «Правник року» ДУМБРОВСЬКИЙ Валерій Анатолійович

заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області

Номінація «Комунальник року» ЛУК Ілля Григорович

голова правління Приватного акціонерного товариства «Барський машинобудівний завод»

Номінація «Волонтер року» ВЕРЛАН-КУЛЬШЕНКО Олена Олександрівна

фізична особа-підприємець, волонтер

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here