У Ладижині громадські активісти, журналісти та опозиційні депутати організували антикорупційний марафон, який буде тривати до травня.

Щосереди і щосуботи в режимі онлайн будуть відбуватись дискусійні панелі, на яких будуть продемонстровані конкретні факти – документовані події щодо можливих зловживань у Ладижинській міській раді та в комунальних підприємствах громади.

Гості та знакові спікери антикорупційного форуму будуть коментувати ці кейси.

Також організаторами марафону заплановані онлайн-інтерв’ю з представниками правоохоронних органів.

Читати: Антикорупційний форум Ладижина – це наступний крок нашої громади до демократичності і прозорості

Організували марафон: громадська активістка Анна Вовк, керівник громадського медіа-центру “Репортер”, заступник директора Громадський центр “Від Варти до Бугу” Ігор Шевченко, депутат міської ради від “Партії Вінничан” Андрій Скакодуб та голова ГО “Подільска агенція протидії корупції” Яна Хуторянська.

Перед початком марафону в Ладижині презентували роботу громадського медіа-центру «Репортер».

Його очолив Ігор Шевченко.

Центр висвітлюватиме проведення марафону, а також організовуватиме зустрічі і обговорення важливих антикопуційних питань із запрошенням представників влади, депутатів, очільників громадських організацій. Причому, не тільки з Ладижина.

Так само можуть долучатися журналісти з інших районів чи обласного центру.

Антикорупційний форум організували з метою запобігання можливим зловживанням посадовців у Ладижинській міській раді. Це профілактичний захід, який спрямований на налагодження співпраці в трикутнику “Влада-Громада – Правоохоронні органи”.

Прокоментували старт антикорупційного марафону в місцевій “Партії Вінничан”. У вінницькій політичній силі переконані, що такі проєкти потрібно реалізувати в кожній ОТГ Вінницької області.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net