В “Партії Вінничан” переконані, що в результаті дій та рішень влади, комунальні тарифи для населення підвищено на 40% а гранична ціна на газ 6,99 грн/кубометр газу заявлена Урядом – не відповідає дійсності.

Про це йдеться на телеграм-каналі вінницької партії.

Багато політиків, партій, громадських активістів, громадян гостро підняли питання підвищення ціни на газ. Люди по всій країні вийшли на мітинги та протести. Як ви знаєте, наші депутати, партійці та активісти теж не залишились осторонь.

Влада відреагувала.

Але як?

Уряд прийняв постанову про зниження тарифів на 30%. Тобто спочатку підняли на 70%, після наших з вами протестів, звернень місцевих рад до центральної влади – знизили на 30%

Тобто у підсумку комунальні тарифи все рівно піднялись на 40%

Що означає граничний тариф на газ 6,99 грн?

До цієї цифри потрібно додати витрати на транспортування газу з ПДВ – отримуємо тимчасову ціну кубометру газу на рівні 9,13 грн.

І все це, підкреслюємо, тимчасова реакція влади, до закінчення опалювального сезону.
Навіть деякі провладні нардепи заявляють, що наративи влади про зниження ціни на газ – фікція. Адже 9,13 будуть платити лише прямі споживачі газу. Власники приватних будинків і квартир з газовими плитами. Для компаній які обслуговують опалення багатоквартирних будинків ціна на газ буде “ринковою” і набагато дорожчою.

Що потрібно робити далі?

Не тішити себе надіями, а продовжувати вимагати від влади соціальної справедливості для кожного українця.

Ілюстративне фото з соцмереж, як типовий квест для українского пенсіонера, ще до підвищення комунальних тарифів. Як виживати зараз – питання без відповіді.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net