“Не треба нам піар акцій і шановне керівництво – вилізьте з фейсбучиків”, – прокоментувала Олександра Устінова (фракція Голос) свої спроби отримати інформацію про вакцинацію, чи бодай дозвонитись у Вінницьку ОДА.

Парламентарка розповіла, як записувала свою матір в чергу на вакцинацію у Вінниці. Як виявилось, записати 70-річну пенсіонерку виявилось важко.

Олександра Устінова продемонструвала в соцмережах сайт обласної адміністрації і зазначила, що інформації, як стати в чергу на прививку ви там не знайдете та розповіла як самостійно шукала цю інформацію.


Акт 1:

Я чесно обдзвонила купу телефонів:

  • 0432 651754 -відділ звернень облдержадміністрації
  • 0800216433 – гарячу лінію (яка не працює)
  • 0432 651756 – гаряча лінія (в якої по ходу обід, а його треба їсти гарячим, тому трубку там теж не беруть)
  • 0432 651755- єдиний номер, де взяли слухавку і відправили дзвонити по всім, що вище.
  • Телефон інформаційної служби ОДА, які вивішують інформацію на сайт, але кажуть по ковіду такоі інфо не було, – повідомила парламентарка.

Акт 2:

Мені таки віддзвонилися з ОДА (ну бо я вже всіх дістала дзвінками і лишила свої телефони) і сказали дзвонити не на телефони гарячоі лінії сайту ОДА, а за телефонами обласного управління охорони здоровя. Між собою вони не дуже взаємодіють) Кому треба дублю:

  • 0432 595014
  • 0432 661211
  • 0432 661711

Виявляється, тут вас теж не запишуть – і вам треба йти до свого сімейного лікаря. Лише він зможе пенсіонера поставити в чергу. Для вашого розуміння обдзвон всіх цих номерів в мене зайняв більше години. Мама б фізично цього не змогла зробити, адже з дитинства погано чує і останні 20 років ходить зі слуховим апаратом, – поділилась своїм досвідом народний депутат.


Також парламентарка поставила під сумнів ефективність компанії з вакцинації в Україні, назвавши темпи вакцинації “фестивалем позору”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net