Ситуація з коронавірусом на межі критичної, наші медики падають з ніг, – сказав на онлайн брифінгу міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Мер Вінниці вкотре звернувся до Вінницької облдержаміністрації, щодо необхідності розгортання додаткових ковідних ліжок на базі обласних медичних закладів. 

За словами міського голови, можливості міських закладів охорони здоров’я вичерпані повністю, адже міські стаціонари лікують пацієнтів з усієї області, а частину вінничан везуть в районні лікарні.

“Лікарня ім. Пирогова та Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни могли б підтримати систему охорони здоров’я міста”, – підкреслив міський голова.

На брифінгу Сергій Моргунов продемонстрував графіки стрімкого зростання хворих на ковід в лютому-березні та нагадав, що триває і хвиля сезонних захворювань.

Мер міста звернувся з проханням до вінничан максимально обмежити контакти на декілька тижнів, дотримуватись соціальної дистанції, протиепідеміологічних заходів, носити маску.

Уважно спостергіати за станом здоров’я дітей, так як вірус значно помолодшав.

Також Сергій Моргунов звернувся до вінницьких медиків, з проханням вакцинуватись від хвороби.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net