27 липня голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий з робочою поїздкою відвідав Бершадську міську громаду, – повідомляє офіційний сайт облради. Якщо поїздка робоча, то відпустку керівник депутатського корпусу не брав.

Ми перевірили сайт обласної ради, на ньому відсутні розпорядження про відпустку голови обласної ради та працівників виконавчого апарату представницького органу влади у Вінницькій області, які супроводжували керівника облради під час візиту в Бершадь.

Тобто організація поїздки в Бершадь відбулась за кошти обласного бюджету (платників податків). Це транспортні витрати, офіційний трудодень працівників апарату ради тощо.

Як повідомляє один з анонімних сайтів партії Гройсмана, 27 липня пройшли збори Бершадської міської партійної організації “Української Стратегії Гройсмана”.

“В роботі зборів взяли участь голова Вінницької обласної партійної організації “Української Стратегії Гройсмана”, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий”, – пише підконтрольний владі сайт.

Замість висновків процитуємо норми закону:

Державному службовцю та посадовій особі місцевого самоврядування заборонено у будь-який спосіб використовувати своє службове становище в політичних цілях, у тому числі для залучення державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників бюджетної сфери та інших осіб до участі у передвиборній агітації, акціях та заходах, що організовуються політичними партіями.

Недопущення надання будь-яких переваг і виявлення прихильності до окремих фізичних та юридичних осіб, політичних партій, громадських і релігійних організацій.

1) недопущення впливу політичних інтересів на дії та рішення державного службовця;

2) відмову від публічної демонстрації політичних поглядів і симпатій;

3) дотримання вимог стосовно обмежень щодо політичної діяльності, встановлених законом стосовно окремих категорій державних службовців;

4) уникнення використання символіки політичних партій під час виконання державним службовцем своїх обов’язків;

5) забезпечення прозорості у відносинах з особами, що виконують політичні функції.

Державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування повинні утримуватися від демонстрації власних політичних поглядів та свого ставлення до політичних сил, партій, блоків, не допускати їх впливу на виконання службових обов’язків.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net