Сьогодні святкує свій день народження політичний батько Володимира ГройсманаПетро Порошенко.

▪️Саме Порошенко зробив Гройсмана народним депутатом (включив в прохідну частину списку БПП).

▪️Саме Порошенко зробив Гройсмана головою Верховної Ради (голосами коаліції БПП та НФ).

▪️Саме Порошенко зробив, зрештою, Гройсмана прем’єр-міністром.

Потрібно зазначити, що у Володимира Гройсмана є кілька дуже позитивних і унікальних, як для українського політика, особистих рис: він ніколи не забуває добра і завжди тримає слово!

Сьогодні поговоримо про пункт перший.

Напередодні дня народження Порошенка, люди Гройсмана завалили Липовецьку ОТГ агітаційною “чорнухою” проти кандидата від “Європейської солідарності” на голову Липовецької ОТГ.

І хоча розповсюджували листівки агітатори “Української стратегії” під керівництвом депутата райради від партії Гройсмана, в листівках анонімні політтехнологи мочать кандидата від “ЄС” і хвалять… ні, не кандидата від “Української стратегії”, а топ-менеджера агрохолдингу МХП і кандидата від “Батьківщини” на голову ОТГ.

Така собі супер-креативна технологія: зіштовхнути двох ключових кандидатів між собою, щоб спокійно скуповувати голоси через “горохову мережу” та інші виборчі бонуси.

Ну віддячив так віддячив.

І Порошенку, і шанованій в Україні компанії, скажете ви.

Але це не головне. Головне – це нова якість політики, повага до людей і боротьба за інтереси українців, про що не втомлюється говорити на телеканалах(і) колишній прем’єр-міністр.

Ви просто подивіться, як Володимир Борисович віддячив всім мешканцям Вінницької області. Кожен з яких дуже важливий для Гройсмана і його команди!

Ми просто не розуміємо, чому з політтехнологів Гройсмана сміється вся країна.

Але розуміємо як високо цінує довіру своїх колишніх земляків киянин Гройсман!

Це ж як треба поважати той “плебс”, щоб ось так вишукано віддячити йому за величезний мандат довіри на останніх місцевих виборах!

Підписатись на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Головне фото: “Дзеркало тижня”

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net