На Вінниччині скандал через перекриття доріг для начальства

Вчора на Вінниччині стався прикрий, але показовий інцидент.

В Жмеринці, за вказівкою міської влади, місцева поліція обмежила рух всього транспорту на центральних вулицях через приїзд у місто керівницта “Української стратегії Гройсмана” – голови обласного осередку, мера Вінниці Сергія Моргунова та голови обласної ради від “Української стратегії Гройсмана” Вячеслава Соколового.

З 7.30 аж до 14.30 години був повністю перекритий рух транспорту по вулиці Грушевського. Навіть міські та приміські маршрутки, пустили в об’їзд, а зупинку, звідки відправляються автобуси на Вінницю перенесли в інше місце.

Для чого збирались у Жмеринці?

У пошуку нових інформаційних приводів та намаганням підім’яти всі регіональні еліти на Вінниччині під себе, технологи партії колишнього прем’єр-міністра запропонували провести виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Щось на кшталт Конгресу місцевої влади при Президенті України, але на вінницький манер.

Головними дійовими особами піар-заходу став міський голова Вінниці та керівництво Вінницької обласної ради, ролі статистів для картинки відвели старостам, головам та заступникам ОТГ з усієї області.

І все б із Координаційною радою було б нічого, теми підібрані, спікери теж, інформаційні ресурси політичної сили вінницької партії теж були готові розігнати вікопомну новину, але, як це часто трапляється, виконавці не впорались з організацією заходу. А швидше перестарались.

Щоб підкреслити свою повагу та особливий статус партійного начальства з Вінниці, мер Жмеринки (від “Української стратегії Гройсмана”) вирішив перекрити рух на центральних вулицях Жмеринки, для прибуття кортежу високих гостей з Вінниці.

В наш цифровий вік така подія та відверте нехтування комфортом громади, швидко просочилась в місцеві пабліки та викликала шквал обурення “совковими” замашками місцевої влади.

Брудні технології від “чорних піарщиків” Володимира Гройсмана

Але головними героями скандалу стали не жмеринські чиновники, а штатні політтехнологи партії Гройсмана на Вінниччині, які вирішили продемонструвати свій креативний рівень антикризовго піару і почали гасити пожежу бензином.

Побачивши негативну реакцію на перекриття доріг для політичних босів з Вінниці, технологи вирішили перевести стрілки на своїх оппонентів і вкинули чутки, що дороги в Жмеринці перекривали через приїзд губернатора Сергія Борзова (“Слуга народу”).

Чим, звісно, лише поглибили розбрат та кризу відносин у владному трикутнику Вінниччини: губернатор – голова облради – мер Вінниці.

Бо голова ОДА із відповіддю не забарився та прокоментував в соцмережі високі технології та “чорний піар” від “Української стратегії Гройсмана” на свою адресу.

Перекривати рух, бо їде «начальство» – НЕПРИПУСТИМО! Сьогодні скандал у Жмеринці: центр міста перекритий! Навіть далеко від місця проведення обласної Координаційної ради самоврядування – ПРОЇХАТИ НЕМОЖЛИВО!
Таке відношення до жителів Жмеринки – це вияв неповаги! Нема уже Януковича!
Вчіться працювати і не боятися людей!
Сьогодні я на навчаннях Нацполіції – у Вінниці на міському стадіоні «Локомотив».
Тому не треба жмеринським патрульним тепер придумувати пояснення людям: «Губернатор приїхав, тому дорогу перекрили». Я – у Вінниці!, – написав на офіційній сторінці в фейсбук Сергій Борзов.

До інформаційного захисту голови ОДА долучилась і його дружина, народний депутат Ірина Борзова, яка не тільки прокоментувала “чорні технології” команди Гройсмана, а й виклала відео із Жмеринки, де жмеринчани сваряться з поліцією через перекриті для вінницького начальства дороги.

Наше видання провело опитування в телеграм-каналі: як до таких дій місцевих політиків ставляться мешканці області.

Результати опитування такі: 58% вважає перекриття доріг для вінницьких чиновників “дешевими понтами”, 17% вважає такі дії “ностальгією за високими посадами”, 14% переконані, що так команда Гройсмана демонструє свої амбіції, ще 11% опитаних схвалюють дії влади та поліції, і вважають це відповідним супроводом поважних кортежів. Голосування триває.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Ілюстративне відео: кортеж Януковича у Вінниці 2012 рік, сайт “20 хвилин”.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net